Euronet Limuzin

2

E-posta Gönder

0212 963 2419

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Limuzin, VIP araç

Hakkında

Düğün tarihinde önem verilmesi gereken konuların başında yer alan gelin arabası ihtiyaçlarınız için çözümler üretmek için buradayız! Uzun zamandır bu sektörde yer alıp birçok çiftin mutluluklarına ortak olduk. Onların istek ve beklentilerine kulak verdik, taleplerini en güzel şekilde karşıladık. Süreç sonunda memnuniyet geri dönüşleri aldık ve bu durum işimize daha da bağlanmamızı sağladı. Şimdi de sizin hayallerinize dokunarak heyecanınızı paylaşmak istiyoruz. Düğün limuzin kiralama hizmeti veren Euronet Limuzin, Türkiye’de ilk ve tek olarak 2012 model 9 metre uzunluğunda, 7 kişi kapasiteli, U koltuk dizaynı ile Lincoln Town Car limuzinleri hizmetinize sundu. Son derece şık olan bu limuzinlerimizin harika bir gelin arabası olacağından hiç şüphemiz yok. Artık siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Düğün hazırlık sürecinde birden fazla detayla aynı anda ilgilendiğinizi biliyoruz. Hal böyle olunca hizmet verdiğimiz her çift için üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle bir daha tekrarının olmayacağı bu değerli günde bizden kiralayacağınız arabalarımızla güvenli ve sorunsuz bir gün geçirmenizi amaçlıyoruz. Dolayısıyla araçlarımızın bakımlarını zamanında yaptırarak profesyonel şoförümüz ile birlikte hizmetinize sunuyoruz. Böylece ‘’Arabayı kim kullanacak?’’ stresi yaşamadan keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Başta İstanbul’daki çiftlerimiz olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerine araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Özellikle düğün sezonu olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında birçok çiftle çalışıyoruz. Bu nedenle işinizi garanti altına almak için düğün tarihinizden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Böylece birlikte detaylı planlama da yapabiliriz. Limuzin dışında daha birçok lüks araç ile İstanbul gelin arabası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sayfanın üst kısmında yer alan form ve telefon numarası üzerinden bize ulaşmak.

İletişim

Yılmaz Karabacak

Eda Toyci

  • Telefon: 0212 963 2419

  • Adres: Denizköşkler Mah. E-5 Yanyol No:13/A Avcılar/İstanbul

Euronet Limuzin Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!