Access Travel Turkey

E-posta Gönder

0212 963 2718

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Lüks araç, VIP araç, Minibüs

Özellik

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Hakkında

Düğün tarihiniz başta olmak üzere bütün özel gün ve davetlerinizde ihtiyacınız olacak araba kiralama hizmetini size en iyi şekilde vermek için buradayız! İstanbul'dan Türkiye'nin dört bir yanına şoförlü VIP hizmetler veren Global Access Travel Turkey, gelin arabası kategorisinde de faaliyet göstermekten mutluluk duyuyor. Firmamızın sahip olduğu 3 farklı araç var! Bu araçlarımızdan ihtiyacınıza uygun olanı seçerek özel gününüzü taçlandırabilirsiniz. Rezervasyonunuz sırasında; sizlere tahsis edilen aracın plaka, fotoğraf ve şoför bilgilerini size ayrıntılı bir biçimde sunduğumuzu da belirtelim. Bu sayede özel gününüzde kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Peki düğün gününde sizi hangi özelliklere sahip bir araç mutlu eder?

Gelin arabası hizmeti alabileceğiniz araçlarımız yeni model Mercedes Vito araçlarından oluşuyor. 9 kişilik taşıma kapasitesi bulunan bu araçlarımızda konforlu ve rahat oturma düzenleri de mevcut. Firmamız gelin arabası süsleme imkânına da sahip. Araç süslemesinin içeriğini önceden kararlaştırıyor; mevsim şartlarına ve tercihinizi dikkate alarak arabamızı istediğiniz görünüme kavuşturuyoruz.

Günlük gelin aracı kiralama hizmetimiz; 12 saat boyunca şoförlü olarak veriliyor. O zaman size güzel bir haber de verelim; 100 km yakıt bedeli firmamız tarafından sizlere hediye ediliyor. Talebiniz olduğu takdirde firmamızdan +3 saatlik kiralama satın alarak günlük hizmetinizi maksimum 15 saate kadar uzatabiliyorsunuz.

Şimdiye kadar birçok çiftin ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreterek mutluluklarına ortak olduk. Sıradaki şanslı çiftimiz neden siz olmayasınız?

İstanbul’da gelin arabası kiralama arayışınıza kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımızla son vermeye hazırız. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve her bütçeye uyum sağlayacak fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilir veya yine sayfada bulunan telefon ve mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gökalp Sözkesen

  • Telefon: 0212 963 2718

  • Adres: İstanbul

Access Travel Turkey Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!