Metin Oto Kiralama

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

İskenderun, Hatay

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Binek araç, Lüks araç, VIP araç, Minibüs, Jeep, Vosvos, Klasik araba, Pikap, Alternatif araç, Limuzin

Özellik

  • Şehir Dışına Araç Gönderimi
  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Süsleme Hizmeti
  • Davetli Taşıma Hizmeti

Hakkında

Hatay’da gelin arabası mı kiralamak istiyorsunuz? O zaman güvenilir, kaliteli ve işini severek yapan bir ekiple çalışmak istersiniz değil mi? Aklınızda da birkaç soru varsa, cevaplamak üzere Metin Oto Kiralama’ya sizi bekliyor, birçok araba seçeneğini özel gününüz için sunuyoruz. 2000 yılından beri bu sektörde hizmet veriyoruz. İskenderun ve diğer Hatay ilçelerinde faaliyetimize devam ediyoruz. Edindiğimiz deneyimleri de kiralama yapacak çiftlere anlatıyoruz. Gelin arabasını seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan bahsediyor, araç seçiminde de yanlarında oluyoruz.

Düğün gününüz için sunduğumuz araçları en uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Hatay’da her bütçeye hitap edecek bir politika izliyor, düğün gününde kimsenin arabasız kalmasını istemiyoruz. Hem kalitemiz hem fiyatlarımız düşünüldüğünde bizi seçmek isteyeceğinizi biliyoruz.

Araçlarımızın hepsini kiralama hizmeti vermeden önce bakıma veriyoruz. Böylece olası aksiliklerinde önüne geçiyoruz. Çeşitli kaliteli sertifikalarıyla da güvencemizi bizimle çalışmak isteyen etkinlik sahipleriyle paylaşıyoruz. Üstelik araçlarımızın kaskosu da bulunuyor. Düğün gününde yarı yolda kalkamayın diye çalışıyoruz. Ayrıca olası aksilikler için de yol yardım ekibimiz bulunuyor. Böylece herhangi bir sorun yaşandığında bizi arıyorsunuz. Hiç beklemeden yanınıza geliyor, yeni aracı size teslim ediyoruz. Diğer aracı da muayene olması için hemen geri alıyoruz. Böylece düğün gününüze geç kalmak gibi bir durum ortadan kalkmış oluyor.

Firmamızdan araba kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı koşullarımız bulunuyor. Örneğin 24 yaşından gün almış olmak ve 4 yıldır ehliyet sahibi olmak gibi bazı kriterlerimiz bulunuyor. Bir araya geldiğimizde bunları da iletebilir, hakkımızda daha fazla bilgi verebiliriz. Hayatınızın en önemli gününde sevdiğinizle birlikte düğün mekânına ulaşmak için Metin Oto Kiralama İskenderun’un profesyonel ve bakımlı araçlarını tercih edebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

Metin Şahin

  • Adres: Yenişehir Mah. Kanatlı Cad. No:83/D İskenderun/HATAY

Metin Oto Kiralama Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!