Gizem Rent A Car

E-posta Gönder

Gizem Rent A Car

Gelin Arabası

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Hatay

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Minibüs, Binek araç, Jeep, Lüks araç, VIP araç

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Şehir Dışına Araç Gönderimi
  • Davetli Taşıma Hizmeti

Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi en özel anların dikkat çeken bir diğer detayı da şüphesiz gelin arabası seçimi oluyor. Siz de mutlu anlarınızda hem rahat edeceğiniz hem de yarı yolda kalmayacağınız bir araç tercihi yapmak istiyorsanız Adana Gizem Oto Rent A Car’da profesyonel ekibimizle birlikte sizi bekliyoruz.

2006 yılında Adana’da otomotiv sektörüne giren bir firmayız. Adana merkezli bir kuruluş olmamıza karşın şehir dışına da hizmet sunuyoruz. Takvimler 2007 yılını gösterdiğinde ise araç kiralama hizmeti vermeye başladık. İşinde uzman kişilerle çalışarak kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Önceliğimiz daima müşterilerimiz memnun etmek ve güvenliğini sağlamak olduğu için işimizi titizlikle yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, gerektiğinde yol gösteriyoruz. Ne zaman isterseniz bize ulaşabilir, hizmetimizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Özel günleriniz için profesyonel bir firmadan araç kiralama desteği almanız eminiz ki sizin de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Yıllara dayanan bilgi ve birikimimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kiralama hizmeti almadan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir araç istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Araç modellerimizi, sağladığımız hizmet içeriklerimizi kısaca anlatıyoruz. Sormak istediğiniz sorular doğru yanıtlar veriyoruz. Gerekli tüm yönlendirmeleri yaparak tarzınızı en iyi şekilde yansıtan, beklentilerinizi karşılayan bir hizmeti rahatlıkla alabilirsiniz.

Araç hizmeti sunarken her detayla yakından ilgileniyoruz. Tüm araçlarımızın trafiğe çıkmaya uygun belgeleri bulunuyor. Lük araç modellerimiz, minibüs ve VIP araçlarla size sürüş keyfi yaşatıyoruz. Farklı renk seçenekleriyle pek çok alternatifi beğeninize sunuyoruz.

Siz de Hatay araç kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız araç modellerimizi, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı incelemek için bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Tamer Naki YILMAZ

  • Adres: Turhan cemal beriker bulvarı Emek Mahallesi 41002 Sokak No 161/AYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!