Düğün Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba, Limuzin

Önerilen Firmalar

Düğün Arabam
5

Merkez

Düğün Arabam

1.000 TL'den fazla
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Nostaljik bir araçla düğün gününde göz kamaştırmak isteyen çiftlerimize Düğün Arabası markamızla hizmet sunuyoruz. Eskişehir kiralık araba firmaları arasında yer aldığımız Düğün Arabası’yla bugüne kadar çok sayıda çiftimizin en mutlu anlarına eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimlerle de size en güzel şekilde yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte size yardımcı oluyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini benimseyerek istekleriniz doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Aracımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Eski bir araç olmasına rağmen trafiğe çıkabilmesi için gereken tüm izinleri önceden alıyoruz. Ve araçlarımızın tüm resmi evraklarını da düzenli olarak sağlıyoruz.

Hizmet almadan önce sizinle mutlaka bir araya gelerek düğün gününüz ve hizmet almak istediğiniz zaman aralığınızı öğreniyoruz. Müsaitlik durumumuz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Beğendiğiniz renk ve aksesuarlarla aracımızı düğün konseptinize en uygun olacak şekilde süslüyoruz.

Şoför hizmeti de sağlayarak konforlu ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Evden, kuaförden çıkış anlarınızdan itibaren hizmet almaya başlıyorsunuz. Eğlencenizin sonuna kadar size eşlik ediyoruz. Yolda kalmayacağınız ve hizmet aldığınız her dakika “İyi ki!” diyeceğiniz bir süreç yaşamanız için sizin de işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz.

Üstelik sadece Eskişehir’de değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet verebiliyoruz. Gereken tek şey bize hizmet almak istediğiniz zaman diliminden önce ulaşmak ve randevu listemizde erkenden yer almak!

Siz de Eskişehir kiralık düğün arabası firmaları arasında bir tercihte bulunacaksanız Düğün Arabası isimli şirketimizin sağladığı ayrıcalıklı imkanlar hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, mail adresine posta gönderebilir ya da telefon numarasıyla arayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ümit Bocutcu

  • Adres: Eskişehir

Düğün Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!