Gelin Arabam

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

Osmangazi, Bursa

Lokasyon


Hakkında

Bursa’da gelin arabası kiralamak mı istiyorsunuz?


Hayatınızın en özel gününde mekâna ulaşacağınız arabanız oldukça önemli. Profesyonel ekibimizle beraber aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacak, düğününüzün gerçekleşeceğe mekâna ulaşım sağlarken seçtiğiniz arabamızla ulaşım sağlayabileceksiniz. 50’e yakın araba seçeneğimiz bulunuyor, gün geçtikçe ürün yelpazemizi arttırıyoruz. Sadece Bursa’da evlenecek olan çiftlere hizmet vermiyoruz. Adana, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok şehirde araçlarımızı sizinle buluşturuyoruz.


Tecrübeli ekibimizle beraber tarzınıza uygun gelin arabanızı seçebilirsiniz. Bugüne kadar birçok klasik otomobil tarafımızdan el değiştirdi. Klasik otomobilleri modernize ederek kullanıma sunduk ve özel günlerinizde ulaşım aracınız haline getirdik. Araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz.


Gelin arabanızı Bursa Gelin Arabam firmasıyla seçecekseniz birkaç önerimiz var.


Gelin arabanızı seçerken dikkat etmeniz gereken noktaları sizlere anlatıyor, danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Öncelikle arabanızı seçerken mevsimi göz önünde bulundurmalısınız. Mevsime göre farklı araba seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca düğün mekânınıza ve konseptinize göre de aracınızı seçebilirsiniz. Geniş araçları tercih ederseniz gelinliğiniz ile daha rahat edeceksiniz.


Gelin arabası tercihinizi yaptıktan sonra araçlarınızın süsleme görevini de biz üstleniyoruz. Farklı tül seçenekleri ve çiçek aranjmanları ile gelin arabanızdaki şıklığı sağlıyoruz. Sayısız süsleme seçeneğimizden hangisini tercih etmek isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. Süslemeden sorumlumu organizasyon sorumlumuz ile istediğiniz renkleri paylaşın, istediğiniz düzenlemeleri sizin için sağlayalım.


Eğer siz de gelin arabanızı Bursa gelin arabası kiralama firmaları arasından seçmek istiyorsanız doğru sayfadasınız. Deneyimli ekibimizle beraber gelin arabanızı seçmek ve süslemek için yapmanız gereken oldukça basit; sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Telefon numarası ya da mail yoluyla ulaşabilir, hızlıca gelin araba kiralama ve süslemeleri fiyatları başta olmak üzere hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Kurtuluş Kollukcu

  • Adres: Alacahirka Mah. Orhaneli Cad. No 119 Osmangazi Bursa

Gelin Arabam Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!