Düğün Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba, Limuzin

Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğününüze dair tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlamaya çalıştığınızı biliyoruz. İçinizdeki tüm tatlı telaşlarınızla her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz bir düğün isterken düğün günü size eşlik edecek aracın da bir o kadar özel olmasını isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Antalya düğün arabası kiralama firmaları arasında yer aldığımız Düğün Arabası isimli şirketimizle uzun zamandır hizmet sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. Üstelik hizmetimizi sadece Antalya ile sınırlandırmıyor, Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmetimizi getiriyoruz.

Nostaljiyi sevenler için ideal bir hizmet sunduğumuzu en baştan belirtmeliyiz. Eski model aracımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Trafiğe çıkması için de tüm evrakları tamam olan aracımızda şoförlü bir hizmet alıyorsunuz. Siz arka koltukta film karelerinden fırlamış gibi görüneceğiniz keyifli bir hizmet alırken deneyimli şoförümüzde size gün boyu eşlik ediyor.

Şoförümüz güler yüzlü, sürüş konusunda deneyimli ve 18 yaşından büyük birisi. Hangi yerde, tarihte ve saatte aracımızdan hizmet almak istiyorsanız bize önceden belirtmeniz gerekiyor. Yoğunluk dolayısıyla randevu defterimize bakarak müsait zamanlarımızı kontrol ediyor ve sizin için aracımızı ayırıyoruz. Her kiralama sonrası aracımızı dezenfekte ediyoruz.

Tüm bunların yanı sıra aracımızı istediğiniz renklerde ve konseptte süslüyoruz. Her şeyin tam da hayalini kurduğunuz şekilde olması için süsleme aşamalarında size mutlaka danışıyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. Hem kaliteli hem de beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz.

Siz de Antalya araç kiralama firmaları arasında araştırma yapan bir çiftseniz Düğün Arabası isimli şirketimizin ayrıcalıklı imkanlarından yararlanarak şanslı çiftlerimizden biri olabilirsiniz. Bize ulaşmak ve hizmet bedelimizi detaylı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarasını ve mail adresini kullanabilirsiniz.

İletişim

Ümit Bocutcu

  • Adres: Antalya

Düğün Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!