Bizim Gelinlerimiz

16.05.2019

Magazin dünyasından tanığımız ünlü simalar nasıl gelin oldular?

Bergüzar Korel & Halit Ergenç

Görsel Numarası: D27292

Halit Ergenç ile önce diziden sonra da gerçek hayatta dünya evine giren Bergüzer Korel gelinlik seçimini sadelikten yana yapmıştı. Kumaşı ve modeli itibariyle son derece sade ve zarif olan tek omuzlu bu gelinliğin tek süsüyse omuzda yer alan kocaman beyaz gülüydü.


Çağla Şikel & Emre Altuğ

Görsel Numarası: D27293

Cengiz Abazoğlu imzalı gelinliğiyle alışılmışın dışında ama bir o kadar da sevimli bir gelin olan Çağla Şikel gelin aksesuarlarının kullanımında kendinden sonraki tüm gelinlere rehber oldu


Ceyda Düvenci & Engin Akgün

Görsel Numarası: D27296

Dantel işlemeler ve taşlarla süslü Vera Wang marka gelinliğiyle Ceyda Düvenci yaşına ve imajına çok uygun bir gelinlik seçimi yapmıştı.


Demet Şener & İbrahim Kutluay

Görsel Numarası: D27297

Düğününün tüm ihtişamına rağmen Demet Şener’in gelinliği gösterişten uzak ve alımlıydı. Vücut hatlarına tam olarak oturan Yıldırım Mayruk imzalı gelinlik ilginç kuyruk ve dekolte detaylarıyla dikkat çekiyordu.


Demet Şener & İbrahim Kutluay

Görsel Numarası: D27298


Demet Şener & İbrahim Kutluay

Görsel Numarası: D27299


Ebru Şallı & HarunTan

Görsel Numarası: D27300

Gerek gelinliği gerek aksesuarlarıyla bir Barbie bebeği anımsatan Ebru Şallı, gelinliği için Cemil İpekçi'yi tercih edenlerdendi.


Gülben Ergen & Mustafa Erdoğan

Görsel Numarası: D27301

Mustafa Erdoğan’la süpriz bir nikahla evlenen Gülben Ergen, nikah töreninde gelinlik olarak düz beyaz bir elbise tercih etmişti.


Nil Karaibrahimgil & Serdar Erener

Görsel Numarası: D27302

Sertap Erener'in kardeşi Serdar Erener ile Kahire'de Nil Nehri kenarında bulunan Türk Büyükelçiliği'nde hayatını birleştiren Nil Karaibrahimgil tek omuzlu gelinliği ve sıradışı saç aksesuarlarıyla dikkat çekti. Az sayıda davetlinin katıldığı nikahta Serdar Erener de Mısır'a özgü geleneksel bir kıyafetle törende yerini aldı.


Pınar Altuğ & Yağmur Atacan

Görsel Numarası: D27303

Pınar Altuğ'un Neslihan Akı imzalı gelinliği her türlü klişeden uzak ve rahat bir gelinlikti. Göğüs altındaki işlemeleri ve uzun dökümlü eteğiyle bu gelinlik Pınar Altuğ’nun endamını gözle önüne seriyordu.