Bu Yazın Ünlü Düğünleri

16.05.2019

Avril Lavigne, Bade İşçil, Ayçin İnci, George Lucas, Tamara Ecclestone bu yazın düğünlerine ev sahipliği yapan ünlülere bir göz atalım...

Avril Lavigne

Görsel Numarası: D80861

Dünyaca ünlü Kanadalı müzisyen Avril Lavigne ve rock grubu solisti Chad Kroeger çifti Güney Fransa’da bir şatoda müthiş bir düğün ile dünya evine girdiler.


Avril Lavigne

Görsel Numarası: D80859

Havai fişeklerle başlayıp ünlü yıldızların sahneleriyle devam eden müthiş gecede en çok ilgiyi Lavigne’nin siyah gelinliği gördü.


Avril Lavigne

Görsel Numarası: D80860

Ağustos 2012’de nişanlanan çift, Lavigne’nin albüm kayıtları sırasında tanıştı. Lavigne daha önce rock grubu solisti Deryck Whibley ile üç yıllık bir evlilik yaşamıştı.


Ayçin İnci

Görsel Numarası: D80852

Ayçin İnci ile yedi aydır birlikte olduğu oyuncu Serdal Genç sade bir törenle evlendi.


Ayçin İnci

Görsel Numarası: D80853

Gelinlik yerine beyaz bir elbise giymeyi tercih eden İnci, "Serdal ilişkimizin ikinci ayında evlenme teklif ettiğinde çok erken diye düşünmüştüm. Ama o kadar uyumlu bir çift olduk ki, vakit kaybetmenin anlamı yoktu" açıklamasını yaptı.


Ayçin İnci

Görsel Numarası: D80854

Ahmet Mümtaz Taylan'dan geçen yıl boşanan Ayçin İnci, yeniden evlenebilmek için beklemesi gereken 300 günlük 'iddet' süresinin kaldırılması talebiyle mahkemeye başvurmuştu.


Ayçin İnci

Görsel Numarası: D80855

Kararın çıkmasının ardından İnci ile yedi aydır birlikte olduğu Serdal Genç, temmuz ayında sade bir törenle evlendi.


Bade İşçil

Görsel Numarası: D80848

Bade İşcil ile işadamı Malkoç Sualp 31 Mayis 2013 tarihinde Ulus 29'da düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Sualp hayatını birleştiren Bade İşcil'in nikahı Ulus 29'un Boğaz manzaralı terasında kıyıldı.


Bade İşçil

Görsel Numarası: D80849

Yaklaşık 300 kişinin davetli olduğu ve konsept tasarımı Ceremony'ye ait olan düğüne Tuncel Kurtiz, Ece Yörenç, Melek Gençoğlu, Kerem Çatay, Hale Soygazi, Ali Yörenç, Gökşen Ateş, Salih Saka, Birol Giray, Eren Talu, Cem Cantaş, Can Akçay, İlker İnanoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül gibi isimler katıldı.


Bade İşçil

Görsel Numarası: D80850

Bade İşcil'in çok merak edilen gelinliği Elie Saab imzasını taşıyor. Malkoç Sualp'in damatlığı ise Ermenegildo Zegna tarafından hazırlandı.


Bade İşçil

Görsel Numarası: D80851

Balayı için Fransız Polineazyası'na gidecek Bade İşcil - Malkoç Sualp çiftiyaz aylarında bir de düğün partisi vererek evliliklerini bir kez daha kutlayacaklar.


George Lucas

Görsel Numarası: D80845

Star Wars ve Indiana Jones serisi gibi unutulmaz yapımlara imza atan Amerikalı ünlü yapımcı, yönetmen ve senarist George Lucas, evlendi.


George Lucas

Görsel Numarası: D80846

Lucasfilm şirketi sözcüsü, 69 yaşındaki yönetmenin 2006 yılından bu yana birlikte olduğu 44 yaşındaki Mellody Hobson ile San Francisco'da evlendiğini açıkladı.


George Lucas

Görsel Numarası: D80847

Çiftin nikahını gazeteci Bill Moyers'in kıydığı törene Oscar ödüllü ünlü yönetmen Steven Spielberg de katıldı. Lucas, 14 yıl evli kaldığı ilk eşi film editörü Marcia Lucas'tan 1983'te boşanmıştı.


Tamara Ecclestone

Görsel Numarası: D80840

Formula 1 patronunun Tamara Ecclestone görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.


Tamara Ecclestone

Görsel Numarası: D80841

Bernie Ecclestone ile eski eşi Slavica’nın büyük kızı Tamara ve nişanlısı Jay Rutland, dünyaevine girdi.Geceye birbirinden güzel ve şık hanımlar katıldı. Davetliler arasında Rosie Hantington Whiteley, sevgilisi aktör Jason Statham, Sean Connery vardı.


Tamara Ecclestone

Görsel Numarası: D80843

Düğün masraflarının 12 milyon sterlini bulduğu iddia edilen ve kumsalda yapılan eğlencede gelin Tamara Ecclestone beyaz bikini üzerine beyaz bir plaj elbisesi giydi.


Tamara Ecclestone

Görsel Numarası: D80842

Rutland da beyaz capri pantolon ve beyaz keten gömlek tercih etti. Tüm konuklar beyaz renkli giysileriyle eğlenceye katıldı.


Tamara Ecclestone

Görsel Numarası: D80844

28 yaşındaki güzel varisin gecede çok heyecanlı olduğu gözlendi