Pendik Evlendirme Dairesi

1 yorum
Pendik Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Pendik, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Kadıköy Evlendirme Dairesi
7 8

Kadıköy

Kadıköy Evlendirme Dairesi

Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah İşlemleri Kadıköy Evlendirme Da...

Hakkında

İstanbul’un Pendik ilçesinde hem nikah hem de düğün töreninizi bir arada yapabileceğiniz salonlarıyla hizmet veren Pendik Evlendirme Dairesi, profesyonel çalışma anlayışına sahip deneyimli ekibiyle sizlerin en özel anlarınızı sorunsuz bir şekilde ölümsüz hale getirecek özene sahiptir. Kolonsuz, ferah ve geniş salonlarıyla hizmet veren evlendirme dairesinin nikah salonlarının oturma düzenleri de nikah akdi için özel olarak tasarlanmış ve şık tasarımlarla süslenmiştir. Kokteyl salonu hizmetinin de verildiği mekanda, sevdiklerinizle geçireceğiniz her anın profesyonel ve uzman bir ekip tarafından fotoğraflanarak ölümsüzleştirilmesi sağlanmaktadır. Paket halinde sunulan hizmetlerin uygun fiyatlarının dışında ekstra ücret talep etmeyen belediyeye nikah tarihinizden en az 5 ay öncesinden başvurmanız önerilmektedir.

İletişim

Yetkili kişi.

Yetkili Kisi

  • Adres: Pendik Belediyesi Batı Mah. 23 Nisan Cad. No: 11

Pendik Evlendirme Dairesi Yol Haritası

1 yorum


Ye

Yeşim

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Bizim burayı tercih etme sebebimiz hem konum olarak merkezi olması hemde daha önceden bildiğimiz güvendiğimiz bir yer olmasıydı. Bu sebeplerin yanında birde salonun genişliği bizim için önemliydi ve biz 300 350 kişiydik ortalama olarak bize uygundu. Gelin ve damadın hazırlanabilmesi içinde bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.