Eyüp Evlendirme Dairesi

2 yorum
Eyüp Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Eyüp, İstanbul

İlçe, İlÖnerilen Firmalar

Kağıthane Evlendirme Dairesi
6 1

Kağıthane

Kağıthane Evlendirme Dairesi

Kağıthane Evlendirme Dairesi Nikah İşlemleri Kağıthane Belediyesi nikah işl...

Fatih

Eminönü Evlendirme Dairesi

Evlenmek isteyen çiftlere, hem başvuru, hem nikah hem de düğün salonu imkan...

Avcılar

Avcılar Evlendirme Dairesi

EVLENDİRME MEMURLUĞU İÇİN İSTENEN BELGELER:1.On seneyi geçmemiş, silinti ve...

Hakkında

Evlilik akdi ile ilgili gerekli olan hizmetlere ilçe içi ve dışındaki organizasyonlara farklı seçenekler sunan Eyüp Evlendirme Dairesi, nikah töreni, düğün töreni, balayı çifti otel konaklama, anlaşmalı restoranlarda yemekli düğün eğlencesi, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini farklı konseptlerde ve paket halinde sunmaktadır. Uygun fiyatlarla belediye tarafından sunulan bu hizmetlerin her birinin fiyatları hizmet içerikleri standart olup, çiftlerden ekstra bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Talep edeceğiniz düğün tarihinin rezervasyonları, kullanacağınız hizmetlerin içerikleri, otel-restoran, düğün mekanı konumu ve ilçeye uzaklığı gibi ek faktörlerin her biri belediyenin standart ücret tarifesinde yer almaktadır. İç-dış mekan fotoğraf çekimi gibi özel taleplerinizin de karşılandığı hizmetler, alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Nişanca Mah. Feshane Cad. No:42

Eyüp Evlendirme Dairesi Yol Haritası

2 yorum


co

coşkun

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Çok memnun kaldık. Tam saatinde kıyıldı nikahımız bir gecikme olmadı bunun dışında takı sırasında da bir kargaşa olmadı. Fotoğrafçısıyla biraz sorun yaşadık gibi görüntü kalitesi çok kötüydü ama bunun dışında çok güzeldi.

K&Ü

Kübra & Ürfet

Düğün Tarihi: 05.09.2015

Öncelikle belirtmek isterim eşim ve ben Eyüp'te oturmuyoruz ama mekanı çok beğendiğimiz için orayı tercih ettik. Dış bahçesi çok büyük ve güzeldi, içi yüksek tavan, ferah büyük camları sayesinde aydınlıktı. Benım nikahım sade oldu ama kokteylli bir organızasyona katılmıstım burada ve kokteyl... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.