Tekman Evlendirme Dairesi

Tekman Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Tortum Evlendirme Dairesi

......

Pazaryolu

Pazaryolu Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Tekman Evlendirme Dairesi, evliliğin resmiyete dökülüp, imzaların atıldığı Erzurum, Tekman merkezde olan bir evlendirme dairesidir. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra düğününüzden önce veya sonra gidip resmi nikâhınızı burada yapabilirsiniz. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparak vaktinizi fazla almaz. İsterseniz nikâhınızı yanınıza alacağınız şahitler ile evlendirme dairesinde yapabilirsiniz. Ancak randevu talep ederek nikâh memurunu istediğiniz yere nikâhınızı kıyması için davet edebilirsiniz. İster bir restoranda isterse de bir düğün salonunda nikâhınızı önceden randevu alarak kıyabilirsiniz. Sunacakları hizmetlerden memnun kalacağınız bir resmi kurum olsa da güler yüzlü çalışanları mutluluğunuzu paylaşıyor. Eğer bir gün burada nikâhınızı yapmak kısmet olursa sizleri en güzel şekilde karşılayan bir yer olduğunu göreceksiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Hürriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Tekman

Tekman Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.