Şenkaya Evlendirme Dairesi

Şenkaya Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Şenkaya, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Köprüköy Evlendirme Dairesi

......

Uzundere

Uzundere Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Erzurum, Şenkaya Belediyesi bünyesinde evlilik hizmetleri sunan Şenkaya Evlendirme Dairesi ile evliliğinizi resmiyete bağlayabilirsiniz. Türk Medeni Kanunu'na göre evlendirme yetkisi olan bu kurumda yine evlendirme memurları yetkisiyle resmi nikâh işlemlerinizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ayrıca evlilik sözleşmemizi ve mal paylaşma şeklini belirten sözleşmenizi de yapabilirsiniz. Kanuna uygun bir evlilik yapmanız sizlerin açısından avantaj sağlayacaktır. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlere resmi nikâhla ilgili belgelerin neler olduğuna dair bilgi ve resmi nikâh süreci hakkında yardım alabilirsiniz. Anlayışlı personellerle sizleri mutlu gününüzde yalnız bırakmayacak olan bu evlendirme dairesi sizlerin başlangıç yeriniz olacaktır. Düğünden önce veya sonra zaman kaybetmeden nikâh işlemelerinizi medeni kanuna uygun olarak muhakkak yapın.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Aşağı Mah. Atatürk Cad. No: 25Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.