Köprüköy Evlendirme Dairesi

Köprüköy Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Köprüköy Evlendirme Dairesi

......

Uzundere

Uzundere Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Erzurum Köprüköy Evlendirme Dairesi hizmetleri sayesinde herkes arzu ettiği gibi bir nikah töreni yaşama imkanı sunuyor. Belediye bünyesinde hizmet sunan evlendirme dairemizin kapıları size sonuna kadar açık. Evlendirme dairemiz sayesinde alelade bir nikah töreni yerine görkemli ve zarif bir tören düzenleme imkanına sahip oluyorsunuz. Nikah töreninizde nikah memurlarımız hazır bulunuyor. Önceden randevu alan çiftler belirtilen gün ve saatte hazır bulunmalıdır. Nikah işlemleri için nikah şahitleriyle birlikte güzel bir nikah törenine imza atabilirsiniz. Bu süreçte sizleri konuklarınızda yalnız bırakmayacak. Geniş salonlarda konuklarınız nikah töreninizi izleyebilecek. Fotoğraf hizmetlerinin de sunulduğu evlendirme dairemiz sayesinde çiftlerimizin mutluluğuna mutluluk katıyor ve hayatlarını birleştirmeleri için nikah törenini gerçekleştiriyoruz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Köprüköy

Köprüköy Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.