Karaçoban Evlendirme Dairesi

Karaçoban Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Köprüköy Evlendirme Dairesi

......

Uzundere

Uzundere Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Karaçoban Evlendirme Dairesi dünya evine girecek çiftlerin nikah işlemlerini gerçekleştirdiği nezih ve geniş nikah salonlarını barındırmaktadır. Evlendirme dairesinde nikahlarını gerçekleştirmek isteyen kişiler konuklarıyla birlikte unutulmaz anlara imza atıyor. Evlendirme dairesi içerisinde bulunan nikah salonlarında randevu sistemine istinaden nikah işlemleri yürütülüyor. Erzurum Karaçoban’da yaşayan gelin ve damatlar istedikleri gün ve saati belirleyerek nikah memurlarına nikahlarını kıydırmaktadır. Nikah töreni çiftlerin hayatındaki en özel anlardan biridir. Çiftleri bu özel gününde yalnız bırakmayan sevdikleri hem konforlu hem de şık bir mekanda nikah töreni ayrıcalığı yaşamanın keyfini çıkarmaktadır. Konukların rahat edeceği koltuk düzeninde nikah töreni gerçekleştirilmekte ve çiftler nikah şahitleri eşliğinde unutulmaz anlara imza atmaktadır.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Cumhuriyet Cad. KaraçobanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.