Çat Evlendirme Dairesi

Çat Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Tortum Evlendirme Dairesi

......

Pazaryolu

Pazaryolu Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Erzurum Çat Evlendirme Dairesi belediyeye bağlı olarak nikah işlemleri yürütmektedir. Nikah işlemleriniz için evlendirme dairemizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Nikah işlemleriniz için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. İnternet sitemiz üzerinden gerekli evrakları hazırlayıp evlendirme dairemize birebir başvuru yapmanız gerekmektedir. Evlendirme dairemize başvurduğunuzda nikah işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve müsait olma durumuna göre istediğiniz nikah günü kolayca alabilirsiniz. Nikah gününüzde nikah memurlarımız hazır bulunmaktadır. Nikah işlemleriniz nikah memuru huzurunda ve nikah memurları eşliğinde gerçekleşmektedir. Nikah işlemleriniz nikah salonumuzda yer alan sahnemizde gerçekleştirilmektedir. Sahnemizde nikah masası ve sandalyeler bulunmaktadır. Bu özel gününüzde konuklarınızı yanınızda görmek istiyorsanız nikah salonlarımız sizleri bekliyor. Nikah salonlarımız misafirlerinizi ağırlamak için hizmet sunmaya devam ediyor.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Oyuklu Mah. Cumhuriyet Cad. No:1

Çat Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.