Aziziye Evlendirme Dairesi 

Aziziye Evlendirme Dairesi 

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Köprüköy Evlendirme Dairesi

......

Uzundere

Uzundere Evlendirme Dairesi

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Erzurum Aziziye Evlendirme Dairesi nikah işlemleri için sizlere hizmet sunuyor. Sade bir nikah töreniyle evlenmek isteyen çiftlerimizi evlendirme dairemize bekliyoruz. Düğün öncesi nikah işlemlerini tamamlamak isteyen çiftlerimizde evlendirme dairemiz aracılığıyla kolayca nikah işlemlerini gerçekleştiriyor. Evlendirme dairemiz bünyesinde bulunan nikah salonlarında nikah işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hafta içi veya hafta sonu nikah işlemlerimizi sürdürüyoruz. Sizler istediğiniz tarih için randevu alabilirsiniz. Çiçeklerle donatılmış olan nikah salonumuzda beyaz renkler hakimdir. Sevdiklerinizle birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirebileceğiniz nikah salonlarımızın kapısı sizlere açık. Nikah memurlarımız nikah gününüze istinaden nikah hizmeti vermektedir. Konuklarınızda bu özel gününüzde yanınızda olmasını ister misiniz? Nikah salonlarımız tüm konuklarınıza ev sahipliği yapabilecek kapasiteye ve niteliğe sahiptir.

İletişim

Yetkili Kişi

Tuncay Ozhan Demirtas

  • Adres: Ahmet Yesevi Mah. Belediyeönü Sokak No:1 Dadaşkent - Aziziye

Aziziye Evlendirme Dairesi  Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.