Göynük Evlendirme Dairesi

Göynük Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Dörtdivan, Bolu

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Dörtdivan

Seben Evlendirme Dairesi

......

Dörtdivan

Taskesti Evlendirme Dairesi

......

Dörtdivan

Göynük Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Göynük Evlendirme Dairesi, Bolu Dörtdivanda bulunan mutlu günlerinize ev sahipliği yapan bir mekândır. Evlendirme dairesine evlilik işlemleri için başvuru yaptığınızda, sizden istenen başlıca belgeler olmaktadır. Bu belgeler sırası ile çiftlerin en son medeni hallerinin bulunduğu TC kimlik numaralarının yazdığı ve resimlerinin bulunduğu nüfus cüzdanlarının asılları ve fotokopileri, 4 adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, ikametgâh belgesidir. Çiftlerden en az birinin Bolu il sınırlarında yaşıyor olması bu evlendirme dairesine müracaat etmeleri açısından önem taşımaktadır. Bu belgeler ile birlikte salon ve nikâh harçları yatırıldıktan sonra gün verilmektedir. Gün verilirken nikâh bu evlendirme dairesinde yapılacak ise belirtmeniz gerekmektedir. Hem ücret tarifesi farklı olup, hem de nikâh memuru ataması açısından önem arz etmektedir.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Şehit Mehmet Diri İş Hanı Kat :3 Göynük

Göynük Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.