Dörtdivan Evlendirme Dairesi

Dörtdivan Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Dörtdivan, Bolu

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Bolu Evlendirme Dairesi
5

Dörtdivan

Bolu Evlendirme Dairesi

......

Dörtdivan

Dörtdivan Evlendirme Dairesi

......

Dörtdivan

Seben Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Dörtdivan Evlendirme Dairesi, Bolu Dörtdivanda bulunan nikâh işlemlerinin yürütülüp, nikâh törenlerinin gerçekleştirildiği şık bir mekândır. Belediyeye bağlı olarak hizmet veren bir mekân olması hususu ile tüm Bolu halkına hizmet verebilmektedir. Nikâh işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli tüm evrakların hazırlanması gerekmektedir. Hazırlanan evrakları evlendirme dairesi memurluğuna bırakmanız gerekmektedir. Burada yapılan incelemelerin ardından evlenmenize engel bir durum olmadığı kanaatine varılır ise evlilik akdini gerçekleştirmeniz için önünüzde bir engel kalmamış olur. Nikâh şahitleriniz belli ise, davetiyelerinizi bastırıp, nikâh günü ve saatinde davetlileriniz, şahitleriniz, aileleriniz ve dostlarınız ile bu mutlu gününüzü paylaşmak üzere bu evlendirme dairesinde hazır bulunmanız gerekmektedir. Tarafınıza atanan nikâh memuru huzurunda nikâh akdinin gerçekleştirilecektir.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Dörtdivan Belediye Başkanlığı, Atatürk Cad. No:2 Dörtdivan

Dörtdivan Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.