Kızıksa Evlendirme Dairesi

Kızıksa Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Manyas, Balıkesir

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Marmara Evlendirme Dairesi
1

Marmara

Marmara Evlendirme Dairesi

......

İvrindi Evlendirme Dairesi
1

İvrindi

İvrindi Evlendirme Dairesi

......

Burhaniye Evlendirme Dairesi
1

Burhaniye

Burhaniye Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Evlenmek isteyen tüm çiftlerimizi Balıkesir Kızıksa Evlendirme Dairesi’ne bekliyoruz. Evlendirme dairemiz aracılığıyla nikah törenlerini gerçekleştirmek isteyen çiftlerin öncelikle randevu alması gerekmektedir. Randevu aşamasında gerekli bazı evraklar bulunmaktadır. Çiftlerimiz nikah için gerekli evrakları evlendirme dairemizin internet sitesi üzerinden veya evlendirme dairelerimizden kolayca öğrenebilmektedir. Tüm gerekli evrakları tamamlayan çiftlerimiz gün almak için evlendirme dairemize gelmektedir. İstediğiniz gün nikah işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Evlendirme dairemizde görev yapan memurlar evlenmek istediğiniz tarihin uygunluğunu inceleyerek istediğiniz tarihe nikah günü vermektedir. Nikah gününüz geldiğinde nikah memurlarımız sizleri hazır bir şekilde beklemekte ve gecikme olmaksızın nikah işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Nikah işlemleriniz için evlendirme dairemizin nikah salonları şık ve sade bir konseptle sizleri ağırlamaktadır.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kızılköy Beldesi,Çarşı, Pk:10470, Manyas

Kızıksa Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.