big_brands.list.category_cards

Konut projelerinin düğün çiftlere özel kampanyaların kaçırmayın. Büyük projelerin yer aldığı bu kategoride hayalinizdeki eve sahip olmak için bütün fırsatlar var!

Konut Fırsatlarını Değerlendirerek Evliliğe İlk Adımı Atın

Yeni evlenecek çiftler için temel ihtiyaç, evdir. Satın alınacak evlerin bütçeye uygun olması, ideal konfor alanı sunması önemlidir. Konut fırsatları değerlendirilerek, düğün kampanyaları sunan büyük firmaların avantajlarından yararlanılabilir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde konut projeleri değerlendirilirken nelere dikkat edilmelidir?

İstanbul Konut Projeleri

Konut fırsatları, yeni çiftlere özel avantajlar sunuyor. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda yapılan ve yapımı devam eden lüks konut projelerinden ev almak için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 3+1 evler, 4+1 veya 2+1 seçenekler, sosyal tesis olanaklarıyla donatılan konut seçenekler, yeni ev alacaklar için İstanbul konut projeleri fiyatları ile satışa sunuluyor. Şehir merkezine yakın konum, ilçe, bölge ve konum özelliklerine bakılarak konut seçimi yapılabilir. Konut projeleri Avrupa Yakası seçenekleri arasında, uygun faizli banka konut kredileri bulunuyor. 2018 yılı için yapılan tapu harç ve masraf indirimleri, büyük inşaat firmalarının indirimleri ve devlet destekli bankaların sunduğu konut kredi olanakları değerlendirilebilir.

Konut Fırsatlarında Fiyatlar Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Konut projeleri Anadolu Yakası ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde inşa edilen konut seçeneklerinde, konut özelliklerine göre fiyatlar belirlenir. Yapıların bulunduğu konum ve lokasyon özellikleri, binaların yapı ve teknik özellikleri, firma veya markanın sunduğu fiyatlar, oda sayısı, bina katı sayısı ve ev içi donanımlarına göre, konut fiyatları belirlenir. Ankara konut projeleri, 2018 yılı yaz ayları itibariyle indirimli fırsatlar sunuyor. Özellikle yeni evlenecek çiftlere, düğün kampanyaları sunarak ekonomik avantaj sağlanıyor. Bankaların yıla özel sunduğu cazip konut kredisi avantajları, firmaların sunduğu konut indirimi fırsatlarıyla birlikte değerlendirilebilir. Yeni ev satın alacak kişiler, evin bulunduğu bölge ve coğrafi olanakları değerlendirerek, konutun özelliklerini iyi analiz etmelidirler. İskân izinleri, yapı ruhsatı olan konutlar tercih edilmelidir.

homepage.all_categories