big_brands.list.category_cards

En uygun evlilik kredisi fırsatları Düğün.com'da!

Evlilik Kredisi Fırsatlarında 2018 Avantajları

Evlilik kredi fırsatları, devlet destekli bankaların sunduğu konut kredisi olanakları ve özel bankaların sunduğu konut kredisi avantajlarıyla değerlendirilebilir. Türkiye’nin tüm şehirlerinde yapılan konut projeleri, TOKİ projeleri ve inşaat firmalarının tasarladığı modern yaşam ürünleri olan lüks konut seçenekleri, 2018 indirim kampanyaları ile satışa sunuluyor. Konut kredilerini değerlendirebilir veya doğrudan düğün masraflarını karşılamak için düğün kredileri kullanabilirsiniz

Evlilik Kredisi Nedir?

Evlilik kredisi fırsatları, bankaların sunduğu ve çiftlerin evlilik masrafları, düğün masraflarını kolaylıkla karşılaması için sunulan uygun ödeme koşulları içeren kredi çeşitleridir. Evlilik kredilerinde geri ödeme olanakları daha cazip ve faizler daha makul oranlarda sunulur. Kredi kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise geri ödeme seçenekleridir. Devlet destekli bankalar, özel bankaların sunduğu kampanya ve faiz oranlarına göre daima daha caziptir. Fazla faiz oranı eklenmeden sunulan helal evlilik kredisi prosedürleri, nispeten de daha kolay şekilde alınır.

Evlilik Kredilerinde Verilen Oranlar Nedir?

Özel bankaların sunduğu kredi olanaklarında 250 bin TL’ye kadar fırsatlar sunuluyor. Evlilik kredisi hesaplama sistemi üzerinden; kaç ay vade ve ne kadar kredi kullanımı sağlanacaksa, hesaplama yapılabilir. Devlet destekli bankaların sunduğu kredi seçeneklerinde 15 bin TL ile 20 bin TL arasında olanaklar sunuluyor. Devlet destekli evlilik kredisi başvurusu için 18 ile 24 yaş arasında olmak ve daha önce evlenmemiş olmak gerekiyor. Taksitleri ödeme performansına göre ve istenilen belgeleri sunan kişilere 12 ay ile 48 ay vade seçeneklerinde, evlilik kredisi olanakları sunuluyor. KOSGEB evlilik kredisi veya özel bankaların evlilik kredisini hesaplamak için, bankaların resmî web siteleri üzerinden araçları kullanarak işlem sağlayabilirsiniz. Ayrıca SMS veya mobil bankacılık sistemleri ile direkt kredi başvurusu sağlanabiliyor.

homepage.all_categories