big_brands.list.category_cards

En şık, kaliteli ve uygun fiyatlı beyaz eşyalar kampanyalarla birlikte mutfağını süslemek için Düğün.com'da!

Evini Kuranlara Beyaz Eşya Seçme Rehberi

Beyaz eşya seçmek, evliliğe yeni adım atan çiftler için özen gösterilmesi gereken konulardan biridir. Ev dizaynı, yeni eşyalar, kullanılacak konsept, başlı başına eğlencelidir. Evlenecek olan çiftlerin elektronik eşya seçerken dikkat etmesi gereken bazı faktörler bulunuyor. Seçeneklerin hem ev dizaynına uyum sağlanmalı hem de uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanılır olması gereklidir. Ayrıca ekonomik olması da düğün masrafları açısından, avantaj sağlayacak şekilde belirlenmelidir.

Beyaz Eşya Paketlerinde Neler Olmalı?

Beyaz eşya düğün paketi, bir evin temel ihtiyacı olan tüm elektronik eşyaları içerisinde barındırmalıdır. Televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi temel cihazlar mutlaka olmalıdır. Her birini tekil seçebilir veya ekonomik avantajlarından yararlanarak, paket olarak alabilirsiniz. Düğün paketlerinde; Çamaşır Makinesi; Evlerin temel demirbaşıdır. Sağlam, dayanıklı ve enerji tasarruflu olmasına özen gösterilmelidir. Yeni çiftler için çok geniş kapasiteli makineler seçilmesine gerek yoktur. Dijital göstergeli, akıllı yıkama modu olan, su ve enerji tasarrufu sağlayan biraz da şıklık sunan bir model seçebilirsiniz. Bulaşık Makinesi; Yeni evlenen çiftlerin beyaz eşya kampanyaları 2018 fiyatlarını değerlendirerek, ankastre modeller seçmesi önerilir. Düğün paketlerinde genellikle, mutfak tasarımı uygunsa ankastre bütünlük sunulur. Yıkama ayarları, dijital paneller ve ek özelliklere göre model seçilebilir. Fırın/ Ocak: düğün paketlerinin temel 3’lüsü bu şekildedir. Ankastre model veya fırın+ set üstü ocak modelleri seçilebilir. Turbo fırın daima daha kullanışlıdır. Doğalgazlı veya elektrikli ocaklar seçilebilir, davlumbazlı paketler ekonomik avantaj sağlar.

Beyaz Eşya Fiyatları

Beyaz eşya fiyatları, marka ve modellere göre belirlenir. Elektrik süpürgesi, mikrodalga fırın, derin dondurucu, kurutma makinesi gibi ürünler, paket dahilinde olduğunda ekonomik avantaj sağlar. Beyaz eşya kampanyaları değerlendirilerek, küçük mutfak eşyaları hediye olarak alınabilir.

homepage.all_categories