big_brands.list.category_cards

En avantajlı operatörü bulup en ucuza konuşmak ve eşinle internette en uygun fiyatlı tarifeyle takılmak için hemen Düğün.com'u incele!

Evlilik İçin Tüm Abonelikler Tamamlandı mı?

Yeni evelenecek olan çiftlerin, düğün paketlerini, ev eşyalarını hazırlaması, düğün mekanlarını seçmesi ve tüm hazırlıkların tamamlanması için son adım; abonelik işlemleri olarak nitelendirilebilir. Evin kurulumu, dizaynı, tüm ihtiyaçların alınması ve yerleştirilmesi ile kullanıma hazır hale getirilmesi gereklidir. Peki abonelikler nelerdir? Hangi aboneliklerle, evler kullanıma hazır hale gelir?

Yeni Evlerde Abonelik Çeşitleri Nelerdir?

Yeni evlenenler için hummalı bir çalışma, abonelik başvuruları için yapılır. Temel ihtiyaçların ideal biçimde gerçekleştirilmesi için zorunlu olan abonelik sistemleri, çeşitli kurum ve kuruluşlara yapılan başvurular ile sağlanır. Her kurum farklı belgeler talep etse de temel olarak DASK ve ikametgâh belgesi gereklidir. Abonelikler için kiraladığınız evler için, konut malikinden DASK (zorunlu deprem sigortası poliçesi) alınmalıdır. Şayet ev sizin tapu kütüğünüzde ise konutunuz için sigorta poliçesini alarak, gerekli kuruluşlara abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Abonelikler ise şu şekildedir Digitürk aboneliği, internet abonelikleri, türksat aboneliği ve bunun gibi diğer bütün abonelik seçenekleri için bilgi alabilirsiniz.

Abonelikler İçin Belirlenen Ücretler

Abonelik ücretleri, her kuruma göre farklılık gösterir. Genellikle deposit olarak alınan abonelik harçları, aboneliklerin bitirileceği zaman geri alınabilir formatta sağlanır. Evlilik hazırlıklarında, evin abonelikleri mutlaka önceden alınmalıdır.

homepage.all_categories