En Güzel Düğün Videosu Fikirleri

Ne demiş eskiler, kambersiz düğün olur, videosuz düğün olmaz! Şaka bir yana, ilerleyen teknoloji ve herkesin kendi düğününde diğer düğünlerden farklı bir şey yapmak istemesi sonucunda; videosuz düğün yapılmaz oldu. Ancak düğün videosu için mutlaka özgün bir tema bulmalısınız. Peki bu konuda size ilham verecek birkaç fikre ne dersiniz?

Trendi Yakalayın: Düğün Klibi!

Düğün videosu nedir, ne değildir diye şöyle bir araştırdınız ve bu alanda karşınıza bir sürü yeni fikir çıktı değil mi? İşte onlardan ilki, en sevdiğiniz şarkıyı söyleyerek muhteşem bir düğün klibi hazırlamak çok moda. Şarkınızı seçin ve klibinizi düğün videosu firmanızla birlikte kurgulayın. Düğün günü boyunca etrafınızdakilerle birlikte bu şarkıyı söyleyin. Düğün günü boyunca sürecek çekimi, sonradan montajlanarak muhteşem bir klibe dönüştürülecek. Video montaj teknolojisinin geldiği nokta sayesinde, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuza siz de çok şaşıracaksınız!

Paparazziler Peşinizde!

Son yılların en eğlenceli düğün videosu temalarından biri de çiftin bir gününün gizlice kayıt altına alınması. Elbette bunun için eşlerden birinin bu sırdan haberdar olması gerekiyor. Düğünden önce, örneğin düğün hazırlıklarına ayrılmış bir cumartesi gününde video firmanızla anlaşın. Sizi uzaktan takip edecek, sarılmalarınızı, gülücüklerinizi, öpücüklerinizi hatta küçük tartışmalarınızı kayda alacak. Ve ortaya düğün mekanınızda dostlarınızla paylaşacağınız harika bir paparazzi filmi çıkacak.

medya

Düğün Videosu İndirimleri

Düğün Belgeseli

Düğün hikayenizi kendi ağzınızdan en ince detayına kadar anlatmak istemez misiniz? Evinizdeki en rahat koltuğa geçin ve kameramanı karşınıza alıp anlatmaya başlayın. Düğün hazırlığınızdaki komik olaylar, zorlandığınız noktalar, yaşadığınız önemli dönüm noktaları ya da anlatmak istediğiniz her hangi bir şey... Tamamen özgürsünüz. Siz anlatırken montajda sesinizin üstüne düğün gününüzün kilit noktaları ve düğününüzden neşeli kareler eklenir ve işte karşınızda nefis bir düğün belgeseli!

belsegel

Sadeliği Tercih Eden Çiftler

Sabah uyandınız, gözlerinizi açtınız ve karşınızda gülümseyen bir kameraman var. Yatak odanızdan çıktınız, o da ne? Bütün evi kameraman ordusu sarmış. Eyvah, bütün gününüz kayıt altında mı? Evet! İşte en güzel düğün hikayesi bu! Düğün gününüzün başından sona kadar neredeyse her anın belgelendiği kusursuz bir video! İzlemekten zevk alacağınız, anılarınızın tazeleneceği çok hoş bir hatıra!

Kısa Filminizi Çekin!

Düğün davetiyenizi kısa film olarak paylaşmak ister misiniz? Düğün videosu firmanızla anlaşın. En sevdiğiniz klasik aşk filmini birlikte inceleyin. Bu filmin sahnelerinden yapacağınız ufak esinlenmeler ile yazacağınız senaryonun baş rol oyuncuları siz olacaksınız. Ama her şeyden önce düğün videonuzda harika görünmenin sırlarını keşfettiğinizden emin olun! İşte çok yakında evlenecek olan bir çiftin aşklarını anlattıkları dokunaklı kısa filmleri:

Düğün videosu firmalarını inceleyip fiyat istemek için tıklayın:

Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

A Aslı

paparazzi fikri hoşuma gitti, ay yazmasaydım buraya acaba amaan :D

O Onur

Yazdınız yapcak birşey yok aslı

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.

programattik