Gülistan İlhan

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Gülistan İlhan Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Gülistan İlhan Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Ekip
 • Havadan çekim
 • Drone
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Gülistan İlhan Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli, Kısa video

Gülistan İlhan Hakkında

Yepyeni bir hayata evet diyeceğiniz büyük güne az kaldı. Birbirinize aşkla bakarken, göz açıp kapayıncaya kadar geçecek düğün gününüzden geriye kalacak yegane şeylerse fotoğraflar ve video çekimleriniz olacak. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Düğününüzü temsil eden videoların değerini çok iyi biliyoruz. Kocaeli düğün video çekimi firması arayışınızda, Gülistan İlhan olarak size keyifli bir gün vadediyoruz.

Deneyim
Ben Gülistan İlhan. Kocaeli Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldum. Aynı sene doğa ve makro fotoğraflarından oluşan ilk sergimi açtım. İlk sergimin akabinde fotoğraflarım KOÜ Sergi Salonu’nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Okullu bir fotoğraf sanatçısı olarak, yıllar içinde insan hayatının en önemli adımlarından olan düğünlerini ölümsüzleştirmek en büyük tutkum oldu.

Hizmetler
Çekim için ilk adımı atmadan önce birlikte keyifli bir sohbet ediyoruz. Düğün konseptinizi ve hayalinizdeki video çekimiyle ilgili bilgi alıyoruz. Dilediğiniz tüm video türlerinde sizlere hizmet verebiliyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi formatlarında enfes videolar hazırlıyoruz. Ayrıca düğün öncesi dış mekanda çekeceğimiz Save The Date videoları veya düğün sonrası hazırlanacak eğlenceli Trash Day videonuz için de bize güvenebilirsiniz.

Kocaeli düğün çekimi mekanları konusunda uzman ekibimiz; sizi en iyi şekilde yönlendirecektir. Farklı ve akılda kalan düğün video içeriklerinizi sakin bir kumsal veya sahil kenarında çekebiliriz. Dilerseniz yeşil bir ormanlık alanda ya da huzur veren bir kır bahçesini kullanabiliriz. Tarihi dokular ve renkleri romantik bir videoda bütünleştirebiliriz. Birden fazla mekanda da çekim yaparak düğün hikayenizi zenginleştirebiliriz.

Ek Hizmetler
Ekip olarak mükemmeliyetçi tarzımızla işimize çok saygı duyuyor ve her yeni çekime aynı heyecanla başlıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve ekipmanlarımızı size en iyi hizmeti verecek şekilde güncelliyoruz. Tüm video kliplerimizde havadan çekimler yapıyor, drone kameralar kullanıyoruz. Oldukça zengin görüntü kalitesi sunan çift kamera tekniğiyle düğün videolarınızı eşsiz birer kısa filme dönüştürüyoruz.

Yeni hayatınıza adım attığınız bu önemli günden geriye kalacak, sizi her izlediğinizde gülümseten anılar olmasını çok önemsiyoruz. Şimdiye kadar pek çok çiftimizden aldığımız övgü dolu geri dönüşlerle işimize çok daha büyük bir aşkla sarılıyoruz. Siz de romantik ve ışığınızı gerçek anlamda yansıtan düğün videoları için bizi sayfadaki numaralardan arayabilirsiniz, avantajlı düğün video klip fiyatlarımız için lütfen formu doldurup bize iletiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.