YS Konsept

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

YS Konsept Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

YS Konsept Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Şehir Dışında Çekim

YS Konsept Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün hikayesi, Düğün belgeseli

YS Konsept Hakkında

FİYATLAR:

- Wedding Story Film 4 - 5 dakikalık: 1500 TL + KDV + Aksesuarlar + Yol Masrafı

- Wedding Story Film 5 dakikadan sonraki her dakika: ilave 100 TL + KDV

- Konsept fotoğraf çekimi: 1500 TL + KDV + Aksesuarlar + Yol Masrafı

NOTLAR:

- Lütfen pazarlık yapmayınız. Emin olun çekim gününden sonra günlerce VE haftalarca renk ayrımları ve montajlarla uğraşmaktayız. Kalabalık bir ekibiz, hayat zor, yaşamamız gerekiyor, başka türlüsü vallahi kurtarmaz :)

- Omuz kamerası alıp bütün gece gelini takip etme ve takı törenini çekme işini yapmıyoruz, lütfen ısrar etmeyiniz, bize senaryolarla ve konseptlerle geliniz :)

- Anahtar soru, ödemeyi nasıl alıyoruz? :) Hemen cevaplayalım, yarısını bu yazıyı okurken hemen gönderiyorsunuz, yarısını da DVD tesliminde.

- DVD demişken hemen belirtelim, "evet, çekilen tüm fotoğrafları ve görüntüleri teslim alıyorsunuz" :)

En zor kısmı geçtiysek şimdi hakkımızda bölümünü okuyup önceki çalışmalarımızı inceleyiniz ve eğer hoşunuza gittiyse mail veya telefon yoluyla iletişime geçip bizi ziyarete geliniz.

HAKKIMIZDA:

Güzel fotoğraflara ve video kliplere sahip olmanın yanı sıra güzel ve eğlenceli bir gün geçirmeniz için de çalışan profesyonel ekibimizle birlikte bu mutlu gününüzde güzel anlarınızın bir ömür boyu unutulmaması için çalışıyoruz. Reklam ajansı olmamızın verdiği avantajları kullanarak, görsel sunumlarımızı yaratıcı çalışmalarımızla birleştirerek çalışmaktayız. Kamera, ekipmanlar ve deklanşöre kimin bastığı kadar kamera önündekilerin psikolojik durumları ve nasıl poz vermeleri gerektiği de ekibimiz tarafından iyi bilinmektedir. 14 yıllık mesleki tecrübemiz bulunmaktadır.

Bir reklamcının gözünden fotoğraf ve film çekimleriyle düğün hikayesi tecrübesi yaşamak isterseniz stüdyomuzu ziyaret edip sunumlarımızı izleyebilirsiniz.

ÇEKİM YERLERİ:

Üyesi olduğumuz sivil toplum kuruluşları vesilesiyle uluslararası anlamda rahat hareket edebilmekteyiz. İzmir için ise özellikle merkez, Çeşme, Alaçatı, Foça, Menderes, Torbalı, Urla, Karşıyaka, Bornova gibi bölgelere oldukça hakimiz.

TECRÜBELERİMİZ:

Moda fotoğrafçılığı, reklam fotoğrafçılığı, kurumsal tanıtım filmi, kısa film çekimi, reklam filmi çekimi, wedding story çekimi

EKİBİMİZ:

Makyöz, kameraman, fotoğrafçı, kreatif direktör, ışıkçı

HİZMETLERİMİZ:

Konsept fotoğraf çekimi ve re-touch hizmeti, backstage video klip veya kısa film çekimi ve montajı, katalog-albüm tasarımı.

EKİPMANLARIMIZ:

Canon Eos 5D Mark2, Canon Eos 60D, Canon Eos 650D, 18-135 mm 3.5 lens, 50 mm 1/8 lens, 24-70 mm 1/8 lens, mini jimmy jib, RodeBoom mikrofonu, paraflash set, tepe flash set, green box perde, çekim aksesuarları

KULLANDIĞIMIZ PROGRAMLAR:

Adobe Photoshop, Adobe Indesgn, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Final Cut Pro

İletişim

 • Adres:

  Mimar Sinan Mah. 1431 Sk. No:5A Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  YS Konsept Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.