Kirklar Bilisim

E-posta Gönder

Kirklar Bilisim

Ekiple Tanışın

Kirklar Bilisim Hakkında

Kırklar Bilişim olarak 1997 yılından itibaren müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından , servis ve bakım hizmetlerine, network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede ulusal alanda hizmet veriyoruz.

Bugün sektörde yenilikçi, güvenilir ve katma değer sağlayan bir kuruluşsak; bunu başarı hikayelerimize borçluyuz…

Kırklar Bilişim, bir yandan teknolojiyi en iyi şekilde iş dünyasına entegre ederken, diğer yandan da nitelikli insan gücü ile de sonraki süreçlerin sorunsuz devam edebilmesi için her türlü olanağı sunuyor. Network Sistemleri, ve yazılım destek konularındaki iddialı ekibi, Bölge’nin herhangi bir yerinde meydana gelebilecek teknolojik soruna 24 saat içerisinde çözüm önerisini sunabilecek satış sonrası hizmet ekibi ve kurumların her türlü BT ihtiyaçlarını içeriden veya dışarıdan kullanım seçenekleriyle karşılayabilecek teknik ağı ile, Kırklar Bilişim teknolojiyi ayağınıza getiriyor.

Kaliteli hizmetin her alanında olduğu gibi, amacına hizmet eden teknik ekibin de ancak sürekli araştırma geliştirme ile oluşacağını düşünen Kırklar Bilişim, çalışma alanlarındaki yenilik ve gelişmeleri yakından izlemekte ve bilgi birikimi ile sektördeki deneyimlerini hizmet verdiği firmalarla paylaşmaktadır.
Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

İletişim

  • Adres:

    Necati Bey Bulvarı 1337 Sokak No:16/503 ASHAN 35210 Çankaya, İZMİR TÜRKİYE

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kirklar Bilisim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.