İzmir Güzeli Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İzmir Güzeli Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

İzmir Güzeli Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Havadan çekim
 • Jimmy Jib
 • Şehir Dışında Çekim

İzmir Güzeli Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün videosu, Düğün hikayesi, Düğün klibi

İzmir Güzeli Wedding Hakkında

Heyecanlı ve telaşlı düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Onlarca detay üzerinde kafa yorarken, düğün videonuz için kime güveneceğinizle ilgili size önemli bir ipucu veriyoruz. Sıcak ve samimi ekibi, zamanlama ve kaliteye verdiği önemle İzmir’de evlenecek çiftlerimiz için doğru adres; İzmir Güzeli Wedding. İzmir düğün video çekimi firması arayışınızda bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Deneyim
İzmir Güzeli Wedding ekibi, Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü mezunlarından oluşan, genç dinamik ve yetenekli kişilerden oluşuyor. Tecrübeli ekibimiz sadece fotoğraf yetenekleriyle değil videography uzmanlıklarıyla da düğün gününüzden geriye kalacak unutulmaz, muhteşem videolar oluşturuyorlar. Birçok çiftimizden tebrik ve övgü dolu geri dönüşler alan ekibimiz yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Hizmetler
Düğün videolarınız için birlikte çalışmaya karar verdikten sonra sizi daha fazla tanıyıp, ihtiyaç ve isteklerinize en uygun formatı birlikte seçiyoruz. Düğün gününüz öncesinde, sırasında veya sonrasında dilediğiniz konseptle çekimler yapabiliyoruz. Tüm serüveninizi ölümsüzleştireceğimiz düğün hikayesi veya düğün klibi çekebileceğimiz gibi, isterseniz düğün videonuzu da bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Düğün video çekiminiz için mekan sınırlamamız yok, düğün mekanınızı veya arzu ettiğiniz herhangi bir dış mekanı hatta birden fazla yeri çekimler için kullanabiliriz. İzmir’in muhteşem deniz ve sahil kenarlarını, yeşil kır bahçelerini veya Alaçatı’nın tarihi sokaklarını kullanabiliriz. İzmir dış çekim mekanları konusunda tecrübeli ekibimizle hayal ettiğiniz tüm mekanlara dair önerileri size sunabiliriz.

Ek Hizmetler
Fotoğraf hizmetimiz için stüdyomuz bulunmakta, bunun yanında hem fotoğraf hem video çekimleriniz için şehir dışı seyahatleri de yapıyoruz. Tecrübeli ve yetenekli ekibimizle birlikte; siz her neredeyseniz en özel ve kaliteli içeriği size sunuyoruz. Gelişmiş son model ekipmanlar kullanıyoruz. Videolarınızı jimmy jib ve havadan çekimlerle zenginleştiriyoruz. Düğün videolarınızı kısa film tadında seyri keyifli sonsuz anılara çeviriyoruz.

İzmir Güzeli Wedding olarak bu heyecanlı ve muhteşem günün; düğün gününüzün önemini çok iyi biliyoruz. Düğün video çekimlerinizde sizin en güzel ve doğal ışığınızı ortaya çıkarıp, anlarınızı ölümsüzleştirmek en büyük hedefimiz. Siz de bizimle tanışmak isterseniz sayfadaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz, Avantajlı düğün çekim paketleri bilgisi almak için yandaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kültür Mah. 1375 Sok. No:7/A Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İzmir Güzeli Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.