Rapid Ajans

E-posta Gönder

Rapid Ajans
  • Bakırköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Rapid Ajans Hakkında

Sevdiğinizle yeni bir hayatın eşiğinde olduğunuz bu güzel süreçte mutluluğunuza şahit olmak için yanınızdayız. Bakırköy düğün video çekimi hizmetimizle size film tadında bir düğün hikayesi hazırlıyoruz. Tekrarı olmayan anlarınızı profesyonel bir anlayışla ölümsüzleştirmek için canla başla çalışan bir ekibimiz var. Rapid Ajans düğün hikayelerini izlemeye doyamayacak, video çekimlerimizin kalitesine hayran kalacaksınız. 2015’ten beri güzel yorumlarla çiftlerin ilk tercihiyiz.

Deneyim
Rapid Ajans’ı diğer firmalardan farklı en büyük özelliğimiz enerjimiz diyebiliriz. Bizi tercih eden çiftler düğün sonrasında bizden hep övgüyle, dinamik ve neşeli bir ekip olarak söz etti. Çiftlerle iletişimimiz bizim için çok önemli. Keyifli ambiyanslar yaratmak adına tüm aksiyonları alıyoruz. Acun Medya’daki deneyimlerimizden sonra dijital sektöre geçtik. 7 kişilik ekibimizin tamamı 5-6 senelik fotoğrafçılık deneyimine sahip.

Çekim Türleri / Mekanlar
Rapid Ajans İstanbul’daki düğün hikayesi ve düğün belgeseli çalışmalarımız büyük beğeni topluyor. Ayrıca söz ve nişan çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Video çekimlerimi yaptığımızda günün tamamını tek bir videoya sıkıştırıp size özel bir hediye verebiliriz. Kuaför çekimi, kız alma, konvoy veya nikah töreni gibi değerli anlarınızda sizlerleyiz. Tecrübeli ekibimiz şehir içi ve şehir dışı çekim isteklerinizi karşılıyor. Özellikle yoğun yaz dönemlerinde düğünden 2 hafta önce bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Ekipman
Özen gösterdiğimiz noktaların başında en yeni ve güncel fotoğraf makinelerini kullanmak geliyor. En sık kullandığımız donanımlara drone ve gopro gibi ekipmanları örnek verebiliriz. Düğün videosu çekimlerimizde konseptlerin gerekliliklerine uygun ve çiftlerimizin istekleri doğrultusunda diğer ekipmanları da temin edebiliriz. Teknolojiyi yakından takip ederek ekipmanlarımızın güncel olmasına önem veriyoruz. Geniş açılar yakalamak ve yüksek çözünürlüklü düğün videoları için yepyeni teknolojilerden yararlanıyoruz.

Baskı Hizmetleri
Düğün videosunu çiftlerimize dijital ortamda gönderiyoruz. Dilerseniz düğün davetlerinize ve katıldığımız diğer tüm özel günlerinize dair görüntülerinizi hard disk ya da USB ile size ulaştırabiliriz. Videolarınızı yaklaşık 2 hafta için teslim edebiliyoruz. Rapid Ajans çekimlerinden elde ettiğiniz görüntü ve videolar için farklı baskı hizmetleri almak isterseniz, size en iyi çözümlerle destek olabiliriz.

Başta yoğun düğün dönemleri olmak üzere, erken rezervasyon yaparak bizimle hızlıca iletişime geçtiğinizde ödemelerde kolaylıklar sunabiliyoruz. Biz Rapid Ajans’te profesyonel, deneyimli ve işini büyük bir aşkla hayata geçiren bir ekibiz. Düğün davetinizi güzel anılarla film gibi hatırlamak isterseniz, Rapid Ajans iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kampanya ve fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formumuzu eksiksiz doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.