Olivo Wedding

1

E-posta Gönder

0212 963 3285

10 yorum

Düğün Videosu

Kategori

1.000-1.500 TL

Mini. Paket Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Montajsız Kopya Teslimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Ekip
 • Havadan çekim
 • Jimmy Jib
 • Drone
 • GoPro kamera
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün videosu, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli, Sualtı çekimleri, Kısa video
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim Türü

Kampanyalar ve Paketler

Olivo Wedding

Düğün Hikayesi; Fotoğraf Ve Drone Dahil Video Çekimi %50 İndirimle 2.400 ₺

** 1-2 dakikalık muhteşem düğün videosu drone dahil hediye
- Seçilen 30- 40 fotoğrafın photoshoplanması
- Tüm fotoğrafların dijital teslimi
- 1 adet büyük panoramik albüm
- 2 adet aile albümü
- 1 adet poster

Önemli Bilgilendirme: Kampanyamız 10 dugun.com çifti ile sınırlıdır.

Son gün 01/06/2021


Hakkında

Rüya gibi bir günün tüm detaylarını kaydetmek gerektiğini çünkü bu güzel anların tekrarı olmayacağı için anı olarak saklamanın çok doğru olduğunu düşünenlerden misiniz? O halde yalnız değilsiniz, ödüllü bir düğün çekim ekibi ile biz Olivo Wedding ailesi olarak size katılıyoruz.

Birbirinden yetenekli, alanında uzman, genç, dinamik ve her şeyden önemlisi yaptığı işi seven bir ekiple olarak markamızı kurduk ve çalışmaya başladık. İstanbul merkezli bir ekip olarak konumumuz itibariyle Şişli fotoğraf stüdyoları arasında yer alıyoruz ancak çiftlerimiz için sınır tanımaksızın her yere gidebiliyoruz.

Size neler sunabileceğimiz kısma gelmeden önce ismimizin hikayesinden ve neden böyle bir seçim yaptığımızdan da bahsetmek istiyoruz. Yunan Mitolojisi’nde “zeytin ağacı” bereketin, barışın ve sonsuzluğun tanrıçası Athena tarafından insanlara verilmiş bir armağandır. Tutkunun sembolü dillerden biri olan İspanyolca’da zeytin ağacı anlamına gelen “Olivo” kelimesini seçerek; ölümsüz ve bereketli bir aşkı temsil etmesini amaçladık. En özel anlarını paylaşıp ayıt altına aldığımız çiftlerimizin, aralarındaki aşkın bereketli ve kutsal olmasını içtenlikle diliyoruz.

Bizi tercih eden gelin ve damatlarımızın isteklerini dinliyor ve tecrübelerimizle birleştirerek en özel anları karelere dönüştürüyoruz. Hem fotoğraf çekimi hem de video çekimi hizmeti veriyoruz. İster düğün günü isterlerse de öncesi veya sonrasında bir tarihte bunu yapabiliyoruz. Düğün günü çekimlerimizde gelin ve damadın hazırlandığı kuafördeki anlardan törenin sonuna kadar yanlarında olabiliyoruz.

Uzun soluklu çekimlerin yanı sıra düğün hikayesi gibi kısa videolar da hazırlayabiliyoruz. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarımız arasından; drone, Jimmy jib, su altı, go pro ve daha pek çoklarını gerektirdiği takdirde kullanıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle eğlenceli ve konforlu çekim alanları yaratıyor, çiftlerimizi rahatlatarak en doğal halleri yakalayabiliyoruz.

Artık düğün video çekimi İstanbul’da kime emanet edilir biliyorsunuz, daha detaylı görüşmek ve Olivo Wedding ailesine katılmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Barış Kazanç

 • Telefon: 0212 963 3285
 • Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:66A Şişli / İstanbul

Olivo Wedding Yol Haritası

10 yorum


S&İ

Selin & İsmail

Düğün Tarihi: 28.11.2020

Çekimde o kadar eğlendik o kadar güldükki hiç bitsin istemedik. Unutamayacağımız bir gün yaşattığınız için teşekkür ediyorum size.

E&S

Emel & Salih

Düğün Tarihi: 30.11.2019

Düğün filmimiz harika oldu ya çok mutluyum. Hep çekim esnasında nasıl bir sonuç çıkacak diye merak ediyordum. Sonuç olağanüstüydü gerçekten. Çok teşekkür ederim bu muhteşem ekibe.

B&Y

Buket & Yaşar

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Kuaför hazırlık aşamalarından gelin almaya ordan ilk dansa kadar yanımızda olan arkadaşlar o güzel yaptılarki işlerini o kadar muhteşem olduki sonuç inanamadık bunlar biz miyiz dedik. Süpersiniz arkadaşlar süper.

S&B

Seda & Barış

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Save the date videosu ve düğün videosu konusunda süper işler çıkardınız. Yıllarca zevk alarak izleyeceğimiz hatta çocuklarımıza bile izletebileceğimiz anılar bıraktınız bize. Başarılarınızın devamını diliyorum.

N&A

Nazlı & Ahmet

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Mayıs ayında tanıştım sizinle. Düğün videosu için kararsız kalmıştım ama yaptırmaya karar verdim. Süper bir iş oldu. Hayatımda evlilik sürecimde verdiğim en iyi kararlardan. Sonuç muazzam oldu. Teşekkür ediyorum canımmm Olivo ekip :)

A&K

Arya & Kenan

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Videoya bayıldık resmen :) Belgesel gibi olmuş hiçbir anımızı kaçırmamışsınız. Çok Teşekkür ederim çok.

G&T

Gizem & Timuçin

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Arkadaş tavsiyesi üzerine olivo yu seçtik ve çok memnun kaldık. yeni evlenenlere şiddetle tavsiye ederim.

C&A

Ceren & Ayberk

Düğün Tarihi: 25.05.2019

Muhteşem bir düğün videonuz olsun istiyorsanız bir dk bile düşünmeyin bu ekibi tercih edin. Bu süreçte çok kişiyle görüştük en son olivo yu seçtik ve ne kadar doğru tercih yaptığımızı çok iyi anladık ve çok mutluyuz.

Ö&S

Özge & Sinan

Düğün Tarihi: 10.03.2019

Harika iş çıkardınız ve zamanında teslim ettiniz çok teşekkür ediyorum tüm ekibe. Düğün videosu için herkese öneririm bakmadan geçmeyin.

K&C

Kübra & Cenk

Düğün Tarihi: 02.03.2019

Beklentilerimizin çok üzerinde bir düğün videosu geldi elimize çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!