Novva Film

2 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Novva Film Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  5.000 TL ve üzeri

 • Teslim Süresi

  6 haftadan fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Novva Film Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Ekip
 • Havadan çekim
 • Drone
 • GoPro kamera
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Novva Film Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün hikayesi, Düğün belgeseli


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat

Novva Film Hakkında

Hepimiz sinema bölümlerinden mezun ya da uzun senelerdir sinema alanında çalışanlarız. Bir yönetmen olarak düğün, nişan, doğum günü hikayesi alanına girmeyi düşünmemin en büyük nedeni, sloganımız olan “Mutlu bir başlangıç” cümlesinin içinde gizli olan kendi ailemi kurma gayesiydi. Rahmetli babaannem hep derdi ki, “Mutlu et ki mutlu ol.” Biz de 2014 yılında öylece yola çıkıverdik. Esas işimiz tanıtım filmleri, kısa filmler ve belgesel filmler.
Yani hikâye toplamaya, bunları sinema diliyle anlatmaya çok daha önce başlamıştık.

Amacımız en özel gününüzü detaylarıyla, doğallığıyla ve en estetik karelerle aktarmaya çalışmak geleceğe. Bunun için 3 başlıkta hareket ediyoruz çekim günü ve kurgu sırasında:
*Bütün bir filmin akışını destekleyecek röportajlar.
*Kurmaca planlardan olabildiğince uzak, doğal akışına bırakılmış kareler.
*Bütün bunların lokomotifi olacak doğru müzik seçimi.

Sizle ön görüşme yaptıktan sonra, size özel hazırlanan paketi detaylarıyla gönderiyoruz. İncelemeniz tamamlandıktan sonra da, esas görüşmelere geçiyoruz. Film ve müzik tarzınızdan, düğün günü detaylarına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşuyoruz ve gerekirse tekrar planlıyoruz. O gün olabilecek her türlü aksiliğe karşı size hem manevi kalkan oluyoruz, sizi rahatlatmak için elimizden geleni yapıyoruz; hem de gün içi planınızda eksik olabilecek konularda fikir vermeye çalışıyoruz. Aslında bir nevi organizatör gibi de davranıyoruz. Çünkü geriye o günden bir tek fotoğraf ve film kalacak, dolayısıyla da en iyi şekilde kayda alınması ve fotoğraflanması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Bugüne kadar "Her film bir hikâye, her hikâye bir film " inancıyla tüm işlerimizi aynı heyecanla yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Galeride göreceksiniz ki, her film kendi içerisinde ayrı özelliklere sahip. Piyasa filmlerine göre daha sinematik ögelerle desteklenmiş ve daha estetik planlara sahip, alt yapısı hikâyenizle zenginleştirilmiş yapımlardır. Ayrıca ekibimizde alanında iyi görüntü yönetmenleri, kurgucular ve fotoğraf sanatçıları yer almaktadır.

Unutmayın hayat kısa, hatırlayın ve anın tadını yaşayın.

Mutlu bir başlangıç için “Novva Film”

İletişim

Novva Film Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&S

Aznif & Sayat

Düğün Tarihi: 20.09.2020Anlaştığınız firmanın güler yüzlü, kaliteli ve anlayışlı olması her zaman herkes için önceliktir. Hiç tereddüt etmeden 20 eylül deki düğünümüz için Novva Film ile anlaştık çünkü anlaşmadan önce adını çokça duyduk. Ve evet gerçekten herşey duyduğumuz gibiymiş. Sırf bu yüzden düğünümüzün üstüne dış... devamı 

B&S

Buse & Soner

Düğün Tarihi: 20.05.2017Düğün hazırlığı sırasında güler yüzlü halleriyle inanılmaz rahatlattılar bizi. Kısa film tadında olan düğün videomuzu gören hayran kalıyor. İş teslimi konusunda verdikleri tarihi geçmemeleri de büyük bir avantaj. Hiç aramak zorunda kalmadık. Tavsiye ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.