Helicam İstanbul

E-posta Gönder

Helicam İstanbul

Düğün Videosu

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 profesyonelle seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Düğün Klibi Golden-M Yapım
1

Kadıköy

Düğün Klibi Golden-M Yapım

1.000-1.500 TL
Emre Yılmaz Wedding
47

Pendik

Emre Yılmaz Wedding

1.000 TL'den az
Düğün Kına Wedding Studio
28 10 15

Ataşehir

Düğün Kına Wedding Studio

1.000 TL'den az

Hakkında

HeliCAM kadrosundaki Havadan Görüntüleme uzmanı ekibi ile havadan görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Havadan çekimler konusunda her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir.
Hava çekimlerini projelere bağlı olarak gerçek helikopter yada radyo kontrollü profesyonel model helikopterler ile gerçekleştirmektedir.
Gerçek helikopter kullanılarak uzun mesafelerde yapılması gereken çekimler, helikopter üzerine yerleştirilen gyro sistemleri kullanan özel kamera aparatları ile gerçekleştirilmektedir.
Radyo kontrollü uzaktan kumandalı helikopterler ise gerçek helikopterin inemediği irtifada farklı açılarda görüntü alma imkânı tanımaktadır.
Kullandığımız model helikopterler tamamen profesyonel çekime yönelik olarak tasarlanmış cihazlar olup temiz, titreşimsiz ve sallantısız görüntü alabilmekteyiz. Kullandığımız model helikopterlerle ilgili detaylı bilgiye sitemizin “Ekipmanlarımız” menüsünden ulaşabilirsiniz.
Kullanmış olduğumuz profesyonel havadan çekim model helikopterleri ile her sektöre yönelik (sinema,dizi,tanıtım filmi, reklam filmi) kameralar ile çekimler geçekleştirebilmekteyiz.

1 metre ile 1000 metre yükseklik arasında stabil olarak yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video görüntüsü alabilmekteyiz. Kullandığımız multirotor teknolojisi sayesinde olası problemleri en az indirgeyerek maximum güvenlikte uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Örneğin olası bir sinyal kaybında hava arçalarımız kalktığı noktaya otomatik olarak geri dönüp iniş yapabilmektedir.

Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik ekip ile yapılmaktadır. Gerektiği takdirde aynı anda 3 ekip olarak hizmet verebilmekteyiz.

Ayrıca kapalı alanlarda da (müze, depo, fabrika, ofis, ev) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede hem jimmy jeep hemde steadycamin çekebileceği açıları hava araçlarımız ile gerçekleştirebilmekteyiz.
Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen kamera taşıma aparatları kullanılarak hava şartlarına (rüzgar vb.) bağlı olarak sıfıra yakın titreşimsiz full hd video görüntüleri alınabilmektedir.
Hava araçlarımıza istediğiniz Kameraları bağlama ve buna paralel olarak istediğiniz kalitede video veya fotoğraf çıktısını en mükemmel şekilde sunuyoruz.

İletişim

Ömer Kaya

Oguz Albayrak

  • Adres: Sakızağacı mah. istanbul caddesi arifbey iş merkezi No: 52 Kat: 3 K:301 Bakırköy / İSTANBUL

Helicam İstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!