FR Fotoğraf

E-posta Gönder

0212 963 3073

10 yorum

Düğün Videosu

Kategori

1.000-1.500 TL

Mini. Paket Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Montajsız Kopya Teslimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Ekip
 • Havadan çekim
 • Jimmy Jib
 • Drone
 • GoPro kamera
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün videosu, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli, Sualtı çekimleri, Kısa video
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

FR Fotoğraf

Video + Fotoğraf Paketinde %28 Dev İndirim!

En kaliteli fotoğraf ve videolara sahip olmak ister misiniz?
Tek mekanda gerçekleştireceğimiz bu çalışmamızda çiftlerimize hem fotoğraf hemde video çekimi hizmeti veriyoruz.

Fotoğraf;
-Uzman kişi/kişiler tarafından.
-Video için özel tasarlanan ekipmanlar kullanılarak.
-Muhteşem fotoğraf çekimlerinin yanında 1 büyük albüm 2 aile (orta boy) albüm.
-Albüm içine koyulacak fotoğrafların (sayı sınırı olmadan) profesyonel ekiplerce retouch işlemleri (renklendirme, yüz pürüzsüzlüğü, tüm kusurların giderilmesi :) v.b. işlemler)
-1 adet büyük poster fotoğraf.

Video; Öncesinde kurguladığımız planlarla sizlere eşşsiz kalitede bir video sunmakta iddialıyız :)
-Uzman kişi/kişiler tarafından.
-Video için özel tasarlanan ekipmanlar kullanılarak.
-Sizin seçeceğiniz yada bizim sizlere tavsiye edebileceğimiz doğru müzik ile senkronize şeklinde ilerleyen görüntüler.
-2-3 ayrı montaj programı kullanılarak Renklendirme uygulamaları (Sinema tadında renklendirmeler)
-Geçiş Efektleri.
-Karakterlerinizi yansıtarak gerçekleştirilen bir kurgu ile muhteşem bir video için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz... :)

Son gün 30/09/2020

FR Fotoğraf

Profesyonel Video %44 İndirimle 1000 TL!

Eşinizle birlikte muhteşem bir klibe sahip olmak ister misiniz?
Tek mekanda çekeceğimiz bu görüntüler için öncesinde kurguladığımız planlarla sizlere eşsiz kalitede bir video sunmakta iddialıyız :)
-Uzman kişi/kişiler tarafından.
-Video için özel tasarlanan ekipmanlar kullanılarak.
-Sizin seçeceğiniz yada bizim sizlere tavsiye edebileceğimiz doğru müzik ile senkronize şeklinde ilerleyen görüntüler.
-2-3 ayrı montaj programı kullanılarak Renklendirme uygulamaları (Sinema tadında renklendirmeler)
-Geçiş Efektleri.
-Karakterlerinizi yansıtarak gerçekleştirilen bir kurgu ile muhteşem bir video için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz... :)

Son gün 30/09/2020

FR Fotoğraf

Tüm Gün Fotoğraf + Video Paketi Alana Drone Çekimi Hediye!

-Çiftimiz ile Seçtiğimiz En Az 2 Ayrı Mekanda (Kumsal Dahil) Fotoğraf, Video ve DRONE Çekimi
-Uygun Müzikle Senkronize Şekilde Renklendirme ve Profesyonel Kurgu ile Oluşturduğumuz Video (1-3 dk arası)
-Çekilen Tüm Fotoğrafların Yüksek Çözünürlükte Dijital Olarak Teslimi. 1 Büyük Albüm (10 Yaprak 20 Sayfa) - 2 Adet Aile Albümü (Orta Boy)
-Albüm içinde seçeceğiniz sınırsız sayıda fotoğrafların photoshoplanması (Profesyonel Olarak Fotoğrafların Renklendirilme, Pürüzsüzleştirme gibi işlemlerin tamamı)
-50x70 ebatında Kanvas Tablo -3 Adet 15x21 Fotoğraf Baskısı

Son gün 30/09/2020


Hakkında

FR Fotoğraf ailesi olarak kadrajımıza en güzel anları sığdırmak için fotoğrafçılığa gönül verdik! Kurucularımız, Resul Koca ve Furkan Şahin yönetiminde profesyonel düğün fotoğrafçılığı yaparken sektörde en iyi olmayı da hedefledik. Bu yüzden kalite ve memnuniyet odaklı hizmet ile işimizdeki ustalığı gösterdik. Bir de üniversitede aldığımız akademik eğitimler ile sektörde kazandığımız tecrübeleri birleştirdik. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasındaki başarımızı bu sayede elde ettik, yine de ilerleme ve yenilenmeye asla ara vermedik. Şimdi, yenilikçi bakış açısına sahip ekibimizin fotoğraf ve video çekimlerinde fark yaratacak konseptleriyle karşınızdayız!

Gelelim, FR Fotoğraf ailesiyle gerçekleştirebileceğiniz çekimlere:

Çekimlere başlamadan önce bilmelisiniz ki; yüksek çözünürlükte, HD kalitede ve canlı renklere sahip çalışmalar ortaya çıkarmak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Dış ve iç çekimlerde farklı ekipmanları tercih ediyor, her açıdan mutluluğunuzu kaydetmek için havadan veya çift kamera çekimler gerçekleştiriyoruz. Mekana bağlı olarak belirlenen ekipmanlar arasında; drone, jimmy jib, taşınabilir aksiyon kamerası, özel optik zum ve lenslere sahip kameralar yer alıyor. Teknik ekipman desteği, ışık ve kurgu ekibimizin elektronik sistemleriyle ise her çekim için hazır oluyoruz.

Save the date, trash day detay ve konsept çekimlerini tasarlayan profesyonel fotoğraf sanatçılarımızla ortak bir süreç yürüterek video çekimlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Senaryosu ve konsepti özel olarak kurgulanan her çekimimizin ardından yüzlerce poz ortaya çıkıyor. Unutmayın ki videolarla da tekrarı olmayan en güzel anlarınızı kayıt altına alıyor, yıllarca eskimeden saklayabileceğiniz çalışmalara dönüştürüyoruz. Düğün videosu, sosyal medya klipleri, belgesel, montajla kurgusu tamamlanan hikaye, kısa film ve su altı çekimleriyle büyük bir ‘Sanal albüm’ hazırlığı yapıyoruz.

İstanbul dış çekimlerinin yanında, Türkiye’de ve yurt dışında dilediğiniz her yerde çekimler tasarlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çekimlerle aşkınızın hikayesini anlatmanın heyecanını yaşıyor, modern çekimlerimize ek olarak nostalji sevenleri de Ortaköy’deki stüdyomuza davet ediyoruz. Çekimleri tamamladığımızda güzel anılarınızı başucunuzda saklayabilmeniz için panoramik albüm çalışmaları da yapıyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle bolca eğlendiğiniz keyifli çekimlere hazır mısınız?

Acele edin, tüm bu hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken FR Fotoğraf iletişim bilgilerini kullanmak.

İletişim

Resul Koca / Furkan Şahin

 • Telefon: 0212 963 3073

 • Adres: Mecidiye Mah. Dereboyu Cad. No:117/A Ortaköy/Beşiktaş-İstanbul

FR Fotoğraf Yol Haritası

10 yorum


C&E

Cansel & Ethem

Düğün Tarihi: 07.12.2019

Video araştırmasına düğünden 1 sene önce başlamıştım,sıradan ve resmi bir video olsun istemedik hiç .Özellikle Düğün sonrası arkadaşlarımızla birlikte gittiğimiz mekanda çok eğlenceli bir video gerçekleştirmek istiyorduk,gerçekten tam hayalimdeki gibi oldu diyebilirim.Geceki performansımızı... devamı 

B&E

Burcu & Ersin

Düğün Tarihi: 24.11.2019

Merhaba,özel günümüzde sizi tercih etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi yapılan işin neticesini gördükten sonra daha iyi anladık. Gerek çalışma tarzınız, gerek iş konusundaki bilgi birikiminiz ve eğitiminiz gerek candan yaklaşımınız sayesinde bu heyecanlı ve stres dolu günümüzü hayatımızın... devamı 

M&A

Masal & Arslan

Düğün Tarihi: 02.11.2019

Bir okadar güzel adımlarımızı atarken stres olmazsa olmazımız tabikide ama Çekimler sırasında çok eğlendik günün bütün negatifliğimizi üstümüzden alındı şakaları espirileri devamlı güler yüzlü oluşu ve Hayalimizdekilerin üstüne çıkıp değişiklikleriyle daha iyisini ortaya koydukları için teşekkür... devamı 

B&S

Burçin & Semih

Düğün Tarihi: 25.10.2019

Tüm gün fotoğraf çekimi hizmeti aldık, fotografçımız Furkan bey oldukça dakik ve ilgiliydi. Dış çekimin bu kadar eğlenceli geçeceğini asla tahmin etmezdim. Fotoğraflar elimize ulaştıktan sonra çekimlerin hepsi çok güzel olduğundan albüm için seçerken zorlandığımızı bile söyleyebilirim. Bütün... devamı 

S&V

Simge & Veysel

Düğün Tarihi: 05.10.2019

FR Fotoğraf ailesine video konusunda gerçekten çok güveniyorduk ve onlar bizim bu güvenimizi hiç boşa çıkarmadı.Hazırlık aşamamızdan itibaren düğün bitimine kadar mükemmel eğlenceli görüntüler çıktı ortaya.
Sevdiklerimize gönül rahatlığıyla önerebiliyoruz. Sevgiler :)

N&U

Nurseda & Uğur

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Ben sizlere içten bir teşekkürü borç bildim bu nedenle yazmak istedim. En eğlendiğim, en mutlu olduğum günlerdi nişanım, kına gecem ve düğünüm. Ve gerçekten çok iyi anladım ki her anlamda güveneceğin, işinin ehli insanlarla çalışmak insanın içini gerçekten çok rahatlatıyor. Çünkü gerçekten bir kez... devamı 

D&K

Duygu & Kerem

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Kimileri alaylı fotoğrafçıları tercih eder ama Ben bir işi yapan kişinin o işin ehli olmasını aldığı eğitimlerden yola çıkarak değerlendiriyorum.FR Fotoğrafta da durum tam olarak böyle.O kadar firmayla görüştüm ama FR Fotoğraftaki gibi üniversitede ''Fotoğrafçılık'' bölümü... devamı 

E&T

Elçin & Tufan

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Her çiftin yaşadığı en büyük sıkıntılardan biridir çekim süreci.. istenmeyen pozlar samimiyetsiz kareler içe sinmeyen bir güne sebep olur. Içimizde hep bu acaba varken daha önce inceledigimiz FR Fotoğraf ile iletişime geçtik ve onları sectik. Samimi ve sıcak bir ortam için çok teşekkürler.... devamı 

E&A

Esra & Ahmet

Düğün Tarihi: 27.07.2019

FR Fotoğraf dan Furkan sadece fotoğrafçımız olmadı bizim, arkadaşımız da oldu aynı zamanda.Çok eğlendik, bol bol gezdik.Ha bir de çook güzel videolar çekildik çokkkk güzeldi herşey eline sağlık :)

B&S

Büşra & Serkan

Düğün Tarihi: 27.07.2019

Düğün için fotoğraf çekimi için Araştırma yapmaya başladık. Kendim çok takıntılı aşırı detaycı olduğum için titizlikle araştırdım. Sonunda FR Fotoğraf ile yollarımız kesişti. Kendileri işini titizlik ile detaylı detaylı düşüne düşüne öyle güzel anlar yaratıyor ki. Fotoğraflar elimize ulaştığında... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!