Düğün Deyince*

Düğün Deyince
Düğün Deyince, kurulduğu günden bu güne kadar bir çok mutluluğa imza atmıştır. Çiftlerimizin en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek ve sevdikleriyle paylaşmalarına yardımcı olmak adına deneyimli kadrosu ile sizler için en iyisini planlayıp, tasarlamaktadır. Birbirinden farklı ve özel konseptlerle hazırlanan fotoğraf ve video (Gün Hikayesi) çekimleriyle tüm çiftlerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz. Siz bir ömrü paylaşmak için imza atarken, biz de sizin bu mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyoruz. Mutluluğa bizimle “Evet” deyin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
G&E Gülnur & Erdinç Düğün Tarihi: 08/10/2016

Tüm gün yanımızdan ayrılmayarak ,bizden daha çok yorularak ve hiç şikayet etmeden bizim yerimize çözümler bularak ,en önemli günümüzde dosttan daha öte oldular.Coşkun Bey'in samimiyeti bizi çok rahatlattı ve bu yaklaşımın düğün sahipleri için ne kadar önemli olduğunu yaşamadan bilemezsiniz.şimdilerde düğün videomuzu sürekli açıp açıp izliyorum her seferinde de son derece keyif alıyorum.videoyu paylaştığımız arkadaşlarımız bile "helal olsun valla adamlar çok iyi iş çıkartmış" dediler.unutulmaz anlarınızın mimarı olacak bir ekip - beklentinizin çok fazlası - hemde bu fiyata.. tüm çiftlere tavsiye ediyorum.

H&B Hazan & Berkin Düğün Tarihi: 02/05/2014

Her şeyin tek tek hazırlandığı ve yıllardır hayalini kurduğum bu evliliğimin Düğün Deyince tarafından ölümsüzleştirilmesi çok güzel. Teşekkürler.

M&S Merve & Sezer Düğün Tarihi: 07/05/2017

Düğün.com fotoğrafçıları arasında bize en hızlı dönüş yapan, paradan çok memnuniyeti göz önüne alan bizimle birlikte heyecanlanan, müthiş fikirleriyle her daim yanımızda olan Şahane Bir Ekip :) Şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum. Hayatımdaki tüm önemli günlerimde desteklerini isteyeceğim Düğün Deyince ailesini herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

B&E Büşra & Emre Düğün Tarihi: 18/02/2017

Düğün Hikayesi olarak çalıştık bu ekip ile.. Kuaförden, kız alma sürecine kadar güzel ve özel fotoğraf, videolarla bizlere özel anılar verdiler..Dış çekimimizi ise bahar mevsiminin güzelliklerine bırakmak istedik kış düğünü olunca bu konuda da bizi kırmadılar.. Kesinlikle öneriyoruz.. Emeğini aşkla ve keyifle yaparken bizlere de güzel dakikalar yaşatıp, eğlenceli tavırları ile moralde verdiler..Heyecan falan kalmadı... Ellerine sağlık DüğünDeyince.. :)

G&B Gonca & Bülent Düğün Tarihi: 04/02/2017

Bu Özel günümüzde, Ekip olarak bizlere güzel anılar bırakan düğündeyince ekibine sonsuz teşekkürler..Sabahın ilk saatlerinde otelde başlayan mutlu günümüzde bizlere güzel fotoğraf ve videolarla beraber gecenin bir yarısına kadar eşlik ettiler.. Kesinlikle tavsiye ediyoruz..

S&E Selin & Engin Düğün Tarihi: 25/09/2016

Düğün sonrasında dış çekim albümümüz için Coşkun Bey ve ekibi ile çalıştık. İyi ki de kendisiyle çalışmışız, kesinlikle çok doğru bir tercih. Coşkun Bey in samimiyeti, rahatlığı, foto çekimi konusundaki ustalığı ile birlikte sizde kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve beraberinde çok güzel fotolara sahip oluyorsunuz. Ticari kaygılarının yerine, önceliklerinin kalite ve profesyonellik olması da sizi bu ekibe yönlendiren bir diğer sebeplerden oluyor. Ekibin samimiyeti ile, çekim anında çok eğlenceli anlara sahip olup, bittiğinde çok memnun ayrıldık. Albümleri de aldıktan sonra uygun fiyata bu kadar kaliteli iş çıkarılmasının memnuniyetiyle bir kez daha mutlu oluyorsunuz. Ellerine, emeklerine sağlık, uzun yıllar sonrasında baktığımızda bile çok keyif alacağım bir albümümüz var.

B&R Burçe & Ramazan Düğün Tarihi: 04/09/2016

Evlenme sürecimle ilgili en çok titizlendiğim konu fotoğraf ve düğün hikayesi (klip) işiydi. Çünkü o gün bittiğinde elimizde sadece onlar kalacak ve o günün geri dönüşü olmayacaktı.. O güne dair elimde kalan anılarda bana o günü yeniden yaşatacak kalitede, yapmacıklıktan uzak bizi yansıtacak nitelikte olmalıydı.. bu site aracılığıyla ve pek çok başka kanaldan bu işi yapan pek çok kişiyle görüştüm.. En çok güven veren ve yaptığı işlerle kimyamın en çok tuttuğu Düğün Deyince ekibi oldu.. Coşkun bey ve ekibi oldukça profesyonel. Bunu ilk telefon görüşmesi esnasındaki ciddiyet ve taslak programın oluşturulmasından çok net hissediyorsunuz.. düğün günümüzden bir kaç gün önce bir araya gelerek yüzyüze tanıştık, detayları konuştuk, bizi çok güzel ağırladılar.. kendinizi bir şirket yetkilisi karşısındaki müşteriden ziyade bir dostunuzla konuşuyor gibi hissediyorsunuz kısa sürede.. Bence bu samimiyetin yakalanması o büyük gün geldiğinde buzların kırılması adına oldukça önemliydi.. düğün günü sabah erkenden sözleştiğimiz saatte geldiler.. sabah ev hallerimizden ilk dansımıza kadar tüm detaylarda yanımızdaydılar ve destektiler... oldukça stressiz bir dügün günü geçirdik, yaptığımız programda aksaklıklar olsa da hemen çözümler geliştirerek telafi edildi.. Çekimler esnasında ekibin samimiyeti size de geçiyor.. bir yerden sonra kamera karşısında poz vermekten ziyade o günü yaşıyorsunuz ve şahane kareler çıkıyor.. bu tür görsel işlerde bir hayal kurarsınız ve o görmediğiniz hayalinizi beklersiniz.. İşte Coşkun bey ve ekibi tam da bunu yapıyor ve hayalinizi size gösteriyor... Herşey için çok teşekkür ederiz..

B&Ç Buse & Çağatay Düğün Tarihi: 05/05/2016

Çok eğlenceli ve hareketli bir ekip. Ömür boyu saklanabilecek, Keyifli bir iş çıkardılar. çok teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Düğün Deyince ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Düğün Deyince hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap