Düğün Deyince

E-posta Gönder

Düğün Deyince Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyat

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Düğün Deyince Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Montajsız Kopya Teslimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Düğün Mekanında Çekim
 • Ekip
 • Havadan Çekim
 • Jimmy Jib
 • Drone
 • GoPro Kamera
 • Şehir Dışında Çekim
 • Çift Kamera Çekim

Düğün Deyince Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türleri

  Düğün videosu, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Düğün belgeseli, Sualtı çekimleri, Kısa video


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim Türü

Düğün Deyince Hakkında

Kurulduğumuz günden bugüne birçok çiftin mutluluklarına şahitlik ettik. Çiftlerimizin en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek ve sevdikleriyle paylaşmalarına yardımcı olduk. Deneyimli kadrosu ile hayatınızda bir kez yaşayacağınız özel günleriniz için en iyisini planlayıp, tasarlamak için buradayız. Eğer düğününüzde video çekiminizi yapacak profesyonel bir ekip arıyorsanız, hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Peki nasıl bir süreç sizi bekliyor?

Öncelikle Düğün Deyince ekibi olarak sizi daha yakından tanımak için bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Çekim türlerimizden bizden ne beklediğinizi, konsept çalışmalardan albümlere kadar her detayı konuşuyor, profesyonel bir planlama yapıyoruz. Son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlara sahip olduğumuzdan ve günceli sürekli takip ettiğimizden video çekimlerinin teknik kısmı çok kaliteli oluyor.

Çekim günü gelip çattığında kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam hazırlıyoruz. Önceden belirlediğimiz akış sırasında en doğal hallerinizi kayıt altına almaya başlıyoruz. Süreç boyunca çok eğleniyor, pozitif enerjimizle dostça ilişkiler kuruyoruz. Konsept çekimler dışında düğün gününüzde yaşayacağınız sevinç, mutluluk ve heyecanını anbean kayıt altına alacağımız çekim türlerimiz de bulunuyor. Eşinizle karşılaştığınız ilk an, davetlilerinizin arasında düğün mekanınıza yürüdüğünüz dakikalar ve düğün süresince orada yaşanan her ayrıntı... Sadece fotoğrafla yetinmek istemeyen çiftlerimize düğün belgeseli, düğün klibi veya düğün öyküsü oluşturma gibi alternatif videolar da hazırlayabiliyoruz.

Son zamanların trendlerini dikkate alarak birbirinden farklı ve özel konseptler hazırlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz fotoğraf ve video çekimleriyle çiftlerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyoruz. Siz bir ömrü paylaşmak için imza atarken, biz de o değerli anlardan sayısız hatıra oluşturuyoruz. Mutluluğa profesyonel fotoğraf ve video çekimlerimiz eşliğinde “Evet” deyin!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Düğün Deyince Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

M&S

Merve & Sezer

Düğün Tarihi: 07.05.2017


Düğün.com fotoğrafçıları arasında bize en hızlı dönüş yapan, paradan çok memnuniyeti göz önüne alan bizimle birlikte heyecanlanan, müthiş fikirleriyle her daim yanımızda olan Şahane Bir Ekip :)

Şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum. Hayatımdaki tüm önemli günlerimde desteklerini...
devamı 

G&E

Gülnur & Erdinç

Düğün Tarihi: 08.10.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Tüm gün yanımızdan ayrılmayarak ,bizden daha çok yorularak ve hiç şikayet etmeden bizim yerimize çözümler bularak ,en önemli günümüzde dosttan daha öte oldular.Coşkun Bey'in samimiyeti bizi çok rahatlattı ve bu yaklaşımın düğün sahipleri için ne kadar önemli olduğunu yaşamadan... devamı 

H&B

Hazan & Berkin

Düğün Tarihi: 02.05.2014


Her şeyin tek tek hazırlandığı ve yıllardır hayalini kurduğum bu evliliğimin Düğün Deyince tarafından ölümsüzleştirilmesi çok güzel. Teşekkürler.

B&E

Büşra & Emre

Düğün Tarihi: 18.02.2017


Düğün Hikayesi olarak çalıştık bu ekip ile..
Kuaförden, kız alma sürecine kadar güzel ve özel fotoğraf, videolarla bizlere özel anılar verdiler..Dış çekimimizi ise bahar mevsiminin güzelliklerine bırakmak istedik kış düğünü olunca bu konuda da bizi kırmadılar.. Kesinlikle öneriyoruz.. Emeğini...
devamı 

G&B

Gonca & Bülent

Düğün Tarihi: 04.02.2017


Bu Özel günümüzde, Ekip olarak bizlere güzel anılar bırakan düğündeyince ekibine sonsuz teşekkürler..Sabahın ilk saatlerinde otelde başlayan mutlu günümüzde bizlere güzel fotoğraf ve videolarla beraber gecenin bir yarısına kadar eşlik ettiler..
Kesinlikle tavsiye ediyoruz..

S&E

Selin & Engin

Düğün Tarihi: 25.09.2016


Düğün sonrasında dış çekim albümümüz için Coşkun Bey ve ekibi ile çalıştık. İyi ki de kendisiyle çalışmışız, kesinlikle çok doğru bir tercih. Coşkun Bey in samimiyeti, rahatlığı, foto çekimi konusundaki ustalığı ile birlikte sizde kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve beraberinde çok güzel... devamı 

B&R

Burçe & Ramazan

Düğün Tarihi: 04.09.2016


Evlenme sürecimle ilgili en çok titizlendiğim konu fotoğraf ve düğün hikayesi (klip) işiydi. Çünkü o gün bittiğinde elimizde sadece onlar kalacak ve o günün geri dönüşü olmayacaktı.. O güne dair elimde kalan anılarda bana o günü yeniden yaşatacak kalitede, yapmacıklıktan uzak bizi yansıtacak... devamı 

B&Ç

Buse & Çağatay

Düğün Tarihi: 05.05.2016


Çok eğlenceli ve hareketli bir ekip.
Ömür boyu saklanabilecek, Keyifli bir iş çıkardılar.
çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.