Be sistem ileri teknoloji

E-posta Gönder

Be sistem ileri teknoloji

Düğün Videosu

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 profesyonelle seni iletişime geçirsin!Önerilen Firmalar

FR Fotoğraf
15 12 10

Beşiktaş

FR Fotoğraf

FR Fotoğraf ailesi olarak kadrajımıza en güzel anları sığdırmak için fotoğr...

Sleepless Digital Agency
5 1 8

Ataşehir

Sleepless Digital Agency

Çok yönlü bir firma olarak genç, dinamik ve yetenekli bir ekiple birlikte k...

Hakkında

Doğum günü videoları, sevgililer günü videoları gibi çok çeşitli sürpriz videolar hazırlanmaktadır. Kişilerin fotoğraf ve videoları gönderildikten sonra istenilen özellik ve konseptlerde videolar kurgulanmaktadır. Düğün klipleri, düğün belgeselleri, düğün hikayeleri gibi çok çeşitli düğün çekimleri Be Sistem İleri Teknoloji tarafından gerçekleştirilmektedir. her tarza uygun mini belgesel çekimleri yapılmaktadır. İç ve dış çekimler, mekan çekimleri, tanıtım çekimleri gibi çok değişik kategorilerde yer alan çekimler de yapılır. Profesyonel ekipmanlarca çekimler gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin istedikleri her mekanda ve yerde çekimler yapılır. Gelin ve damat fotoğraf çekimleri yapılarak daha sonrasında kurgulanarak video haline getirilmektedir. Festival, düğün, nişan, konser, defile, gala gibi organizasyonlarda konsept çekimler yapılmaktadır.

İletişim

Yildiray BoztepeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.