Animagift

E-posta Gönder

Animagift

Düğün Videosu

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 profesyonelle seni iletişime geçirsin!Önerilen Firmalar

FR Fotoğraf
15 12 10

Beşiktaş

FR Fotoğraf

FR Fotoğraf ailesi olarak kadrajımıza en güzel anları sığdırmak için fotoğr...

Sleepless Digital Agency
5 1 8

Ataşehir

Sleepless Digital Agency

Çok yönlü bir firma olarak genç, dinamik ve yetenekli bir ekiple birlikte k...

Hakkında

Düğün, nişan, festival, konser, defile, gala, balo gibi çok çeşitli organizasyonlarda dış ve iç çekimler Animagift tarafından yapılmaktadır. Düğün belgeselleri, düğün klipleri, düğün çekimleri, fotoğraf çekimleri, düğün hikayeleri gibi çok çeşitli çekimler yapılmaktadır. Bu çekimlerin yanında değişik konseptlere özel videolar da hazırlanmaktadır. Doğum günü özel videolar, sürpriz videoları gibi çok çeşitli değişik konseptlere göre videolar hazırlanmaktadır. Şarkılara müzik klipleri çekilmektedir. Dış ve iç çekimler yapılmaktadır. Kişilerin fotoğrafları ve videoları gönderildikten sonra kişilere özel sürpriz videolar hazırlanmaktadır. Yapılan çekimler müşterilerin istedikleri her yerde yapılmaktadır. Mekan fark etmeksizin her yerde istenilen özelliklerde ve konseptlerde çekimlerde gerçekleştirilmektedir. çalışmalar profesyonel ekipler tarafınca yapılmaktadır.

İletişim

Aytac Sahin

  • Adres: Bakırköy kartaltepe mahYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.