Afilli Weddings*

Afilli Weddings
Afilli Weddings, farklı bir anlayışla sizlere hizmet veriyor, bugüne kadar öncelikli amacımız hiç bir zaman için para kazanmak olmadı, evet inkar etmiyoruz, bu işten para kazanıyoruz, ancak kesinlikle ilk aklımıza gelen bu değil, çünkü yıllardır bu piyasanın içindeyiz, ve görüyoruz ki herkes fotoğrafçılık yapmaya başlamış, biz bu işi hep yüreğimizle yaptık, asla profesyonelliğimizi kaybetmedik, ve her gün birşeyler gördük öğrendik, şimdi ise fotoğrafçı kadromuz, Türkiye'nin en iyi referanslarına sahip fotoğrafçılarından oluşmakta.

Bu gün sizin en mutlu gününüz olacak, hayatınızda bir defa yaşayacaksınız, ve bu günün fotoğraflarını, yani size bu günü yıllarca hatırlatacak olan görsel hafızalarınızı, amatörlere teslim etmeyin. Çünkü pek çok zaman müşterilerimizin çevresinden, 'Keşke biz de onlara çektirseydik, bizim fotoğraflarımız berbat oldu' şeklinde cümleler duyuyoruz. Siz de bu cümleyi sarfeden insanlardan olmayın.

Afilli Weddings, diğer düğün fotoğrafçıları gibi çekim günü sizin yanınıza gelen insanlar değildir. Afilli Weddings de çekimden önce en az bir defa mutlaka fotoğrafçınızla görüşürsünüz. Öncesinde ise temsilcilerimiz sizin yanınıza gelerek örnek fotoğrafları gösterirler, ve sizinle birlikte bir prodüksiyon planlaması yaparlar, böylelikle hem çekimde kesin olarak elinizde olacak pozları ve video karelerini seçmiş olursunuz, hem de bizim o gün, günün neşesiyle gelecek ve süpriz olacak fotoğraflarımızın daha önceki çekimlerde nasıl ürünler olduğunu görürsünüz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Afilli Weddings ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Afilli Weddings hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap