Tektaş Altın Koza Düğün Sarayı*

Tektaş Altın Koza Düğün Sarayı
Düğün, sünnet, doğum günü, özel toplantılarda yemekli / yemeksiz seçenekleri ile birçok kişinin tercihi olan Tektaş Düğün Salonları, lüks bir mekanın yanında, güler yüzlü personeli ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonlarımız, misafirlerimizin konforlu bir şekilde vakit geçirebilmeleri için en iyi şekilde dizayn edilmişti

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
ME mevlüt Düğün Tarihi: 02/08/2015

genel anlamda tüm hizmetlerden memnun kaldığımı ifade etmek isterim. masa düzeni süslemeler gayet iyiydi. müzik secimleri güzeldi ve eğlenmemizi sağladılar. 500 kişi misafirimiz mevcuttu. onlarında memnun kaldığını düşünüyorum. hatta 1 hafta sonra cocukluk arkadaşım aynı mekanda düğün yapmayı tercih etti. mekan konum olarak kolay bulunabilir biryerdeydi ve otoparkı da mevcuttu.tavsiye ederim.

İB ibrahim Düğün Tarihi: 01/08/2015

akrabamın tavsiyesi üzerine bu mekanı seçtik. yaklaşık 500 kişilikti , yemekli düzenlediğimiz düğünümüzde tatlar muteşemdi. ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadı. otopark olduğu için park sıkıntısı yaşanmadı.

ME meryem Düğün Tarihi: 18/07/2015

Hem nişan hemde kına için aynı mekanı tercih ettik. Düğün içinde burayı tercih edecektik fakar düğünümüz bayram dönemine denk geldiği için çoğu konugumuz memleketteydi bu yüzdne düğün için memlekette bir yer tercih ettik. Mekana gelince mekanda kolon olmaması çok iyi ferah bir hava yaratıyor. Gelin yolundaki çiçekler ve volkanlar çok hoş. Pist alanı ise doğrusu geniş ve yeterliydi fakat biz oynamayı çok sevdiğimiz için bize biraz küçük geldi diyebilrim :) Bunun dışında zaten düğün salonunun paketleri bulunuyordu bizde bu paketlerden birini tercih etmiştik. Anlaşmada söz verilen çerezler içecek vs. fazla fazla geldi. Kendi düğünümde bunlara tabiki fazla dikkat etmemiştim ama bendwn sonra arkadaşlarımda mekandan çok memnun kaldığımız için aynı mekanı tercih etti o sırada daha fazla dikkat etme fırsatım oldu. Mekandan çok memnun kaldık hem konuklarımız için merkezi bir konumda olması hemde evime çok yakın bir yerde bulunması bizi ekstra memnun etti tabi ki.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tektaş Altın Koza Düğün Sarayı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tektaş Altın Koza Düğün Sarayı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap