Rönesans Mercan

E-posta Gönder

0216 706 0379

Rönesans Mercan

Düğün Salonları

Kategori

Tuzla, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Sizi her detayıyla memnun edecek bir mekanda sevgilinizle hayatınızı birleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Rönesans Mercan Tuzla’da uzun zamandır çok sayıda organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, kına gecesi, söz ve nişan kutlamaları, iftar yemekleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler için bizimle çalışabilirsiniz. Kurulduğumuz günden itibaren hem restoran hem de organizasyon anlamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu da en çok yemekli davet düzenleyecek çiftlerimize fayda sağlıyor. Siz de yemekli bir davet düzenlemek istiyorsanız, bir an önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Böylelikle detayları konuşarak hazırlıklara başlayabiliriz.

Mekanımız hem iç hem de dış alandan oluşuyor. Bu da yılın tüm mevsimlerinde hizmet vermemizi kolaylaştırıyor. Olumsuz hiçbir hava koşundan etkilenmiyoruz. Düğün organizasyonunuzu düzenlerken hazırlıklarınızın tüm aşamalarında size yardımcı oluyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Engin tecrübelerimizle yol gösteriyor, beklentileriniz doğrultusunda hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Amacımız hem memnun olmanız hem de kendinizi özel hissetmeniz.

Bizim iş prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak üzerine kurulu. Bu bakış açısıyla da her daim sizi, ailenizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Mekanımızın düzenlenmesinden müzik seçimine kadar pek çok ayrıntıda fikrinizi alıyor, isteklerinize göre hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Menü seçiminde de damak zevkinizi göz önünde bulunduruyoruz. Eğer dilerseniz organizasyonunuzdan önce yapacağınız menü tadımlarıyla kendi düğün menünüzü de oluşturabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle her an yanınızdayız. Tüm ihtiyaçlarınıza doğru çözümlerle yaklaşıyor, korkularınızı bir kenara ayırarak güzel hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz.

Tuzla düğün restaurantları arasında yer alıyor, en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Siz de hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Büşra Bayrak Polat

Serhat Demir

  • Telefon: 0216 706 0379

  • Adres: Postane Mah. Cafer Bey Sk. Nu:25/1 TuzlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!