Ezgi Düğün Davet ve Balonu Salonu Pendik*

Ezgi Düğün Davet ve Balonu Salonu Pendik
Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün, balo vb. her türlü organizasyonlarınızda yemekli veya yemeksiz olarak 1000 kişi kapasiteli salonumuz ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere hizmet etmekteyiz. Özel ve mutlu günlerinizi hiçbir olumsuzluk yaşamadan geçirmeniz için biz sizin için her şeyi düşündük, size kalan anın tadını çıkartmak.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Büşra Düğün Tarihi: 05/12/2015

Gayet memnun kaldık, sadece biz değil gelen konuklarımız da memnun kaldılar. Çok geniş, 2 katlı olması çok avantaj, genel olarak eğleceli bir düğün oldu. Oynayanlar için pist alanı genişti, personel çok ilgiliydi bize karşı. 1000 - 1500 kişi amaçlı tuttuk ve salon karşıladı kişi sayımızı. Oynayanları da oturanları da çok rahat görebildim. Hiç karmaşa yoktu mekanda. İkramlı bir düğün yaptık. Sunulan ikramların tadına bakamadım malesef aklımın ucundan geçmedi :) ikramlarla ilgili olumsuz bir durum olmadı. Ulaşım olarak rahat bir yer de, hem kız tarafı hem de erkek tarafı rahatlıkla bulabildi mekanı.

EM emine Düğün Tarihi: 12/04/2015

mekanla ilgili öncelik olarak tadilata girmiş ve yeni görsellıgıyle guzel bir mekan olmus yeni evlenecek ciftlere bütcelerini zorlamadan bir dügün organizasyonu gercekleştire bilirler bunu söyleye bilirim hızmetlerındende memnun kaldım

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ezgi Düğün Davet ve Balonu Salonu Pendik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ezgi Düğün Davet ve Balonu Salonu Pendik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap