Çırağan Düğün Salonu*

1997 Yılında kurulan ve bugüne kadar bir çok organizasyona ev sahipliği yapan Çırağan Düğün Sarayı , her geçen gün hizmet kalitesini yükselterek siz sayın müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Düğün, Kına Gecesi, sünnet, doğum günü, konser ve özel toplantılarınızda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Çırağan Düğün Sarayı, lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır. Hayallerinize uygun,hayatınızda ki en önemli gününüzde, başarılı ekip çalışması ile birlikte, sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız… Siz hayallerinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

750 oturma kapasiteli salonumuzda güler yüzlü, deneyimli personelimizle klima, havalandırma ve jeneratör sistemlerinin mevcut olduğu salonumuzda, geniş pist alanında siz de kutlamanızı yapmak istiyorsanız hemen ücretsiz fiyat teklifi alın...

*Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
HA Haydar Düğün Tarihi: 22/08/2015

350 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Hem yemekli hem ikramlıydı. Mekanın görselliğinin yanında masa düzeni süslemelri süslemelrde kullanılan kumaşlara kadar hersey cok kaliteli ve güzeldi. Aynı şekilde ışıklandırma da çok hoş bir hava oluşutrmuştu. Sahnenein yeride iyi konumlandırılmıştı. Garsolar konusunda da gece boyunca bir şikayet almadık.

sinan Düğün Tarihi: 01/08/2015

genel olarak iyi olduğunu söyleyebirim. sadece alt katta bir mekan olduğu için bodrum katı gibi hissttik. ikramlı bir organizasyondu. ikramların tadı güzeldi. yetkili ve çalışanların ilgileri iyiydi. tavsiye edebileceğim bir mekan. hatta bir arkadaşımız bizim düğünümüzün gerçekleştiği mekandan cok memnun kalmış olacakki 1 ay sonrası için düğün tarihi aldı. örnek teşkil ettiğimiz için kendi adıma memnunum.

RA Rabia Düğün Tarihi: 27/07/2015

mekan güzeldi orkestrası harikaydı ortam güzeldi yetkiler ve fotoğraf çekiminindekiler çok ilgilydi fotoğraflarımızı aldık ve memnun kaldık fotoğraflar da güzeldi kaliteliydi orkestrası çok harikaydı canlı müzikti solist çıktı ulaşımı kolaydı

.
Çırağan Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çırağan Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.