Beyazköşk Düğün Salonu *

Yemekli, yemeksiz düğün seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Beyaz Köşk Sultabeyli , lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Beyaz Köşk Sultanbeyli 2600 m'lik alanda 600 ve 1000 kişilik salonda; Klima havalandırma, jeneratör ve farklı dekoruyla sizlere hayatınızın en güzel dakikalarını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır .

Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

Beyaz Köşk Sultanbeyli birçok organizasyona göre hizmet verebilecek yapıdadır. Yemekli toplantı ve düğünlerinizde birçok menü seçeneği sizlere sunulmakta ve program öncesi tercihiniz alınarak usta aşçılarımıza bildirilmektedir. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın.

* Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün firmaları

Beyazköşk Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beyazköşk Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ