Beyazköşk Düğün Salonu*

Beyazköşk Düğün Salonu
Yemekli, yemeksiz düğün seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Beyaz Köşk Sultabeyli , lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Beyaz Köşk Sultanbeyli 2600 m'lik alanda 600 ve 1000 kişilik salonda; Klima havalandırma, jeneratör ve farklı dekoruyla sizlere hayatınızın en güzel dakikalarını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır .

Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

Beyaz Köşk Sultanbeyli birçok organizasyona göre hizmet verebilecek yapıdadır. Yemekli toplantı ve düğünlerinizde birçok menü seçeneği sizlere sunulmakta ve program öncesi tercihiniz alınarak usta aşçılarımıza bildirilmektedir. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
ER ercan Düğün Tarihi: 06/09/2015

Mekan ulaşım olarak kolay bir konumdaydı toplu taşımayla da rahat bir ulaşım sağlanacak alandaydı cadde üzerinde bulunan bir mekan herkesin bulup rahatlıkla ulaşımını sağlayacak bir konumda oluşu çok güzeldi. 500 kişilik ve ikramlı bir düğündü. Mekanın içi geniş ve ferah bir alandı misafirlerimiz de rahat bir şekilde oturmuşlardı masalar çok bitişik değildi birbirlerini rahatsız etmiyorlardı. Mekanın pist alanı geniş ve yeterli bir derecedeydi sorunsuz eğlenmiştik zaten biz kendimiz orkestrayı da ayarlamıştık ve mekan sorun çıkartmamıştı isterseniz siz kendiniz de getirebilirsiniz demişlerdi ve bizde bu açıdan dışarıdan ayarlamıştık çünkü biz yöresel oyunlarımızı oynayacağımız için böyle olsun istemiştik. Fotoğraf ve video çekimleri için mekanın paketinin içinde dahil hiç sorun yaşamadık.

AB Abdullah Düğün Tarihi: 24/07/2015

250 kişilik bir düğün organziasyonu gerçekleştirdik ve kapalı bir mekandı.Mekan bizim önceden görüp beğendiğimiz bir mekandı konuştuğumuzda da şartlarımızı belirtmiştik orta noktada anlaşmıştık. Sorun yaşamadığımız şartları iyi olan bir mekandı.Mekanda yemekli bir organizayson gerçekleştirdik fakat mekandaki yemek şirketini kullanmayıp dışarıdan yemek şirketi ayarlamıştık ve mekan yemekleri anlaşmalı olduğu bir yemek şirketiyle çalıştırıyor fakat biz bu konuyu konuşmuştuk yani burada gerçekleştirecekler yemek konusunda konuşmalılar. Biz kendi tanıdığımız yemek şirketini devreye soktuk. Mekanın görselliği güzeldi zaten çok geniş bir tavana sahipti, kubbe tarzında ve etrafında tüllerle çevrilmiş bir görsellik vardı masa sandalye düzenlemesi güzeldi ve pist alanı çok geniş ferah bir düğün organziasyonu gerçekleştirmiştik.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Beyazköşk Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beyazköşk Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap