Düğün Salonları Balıkesir

Balkonuk Center Zümrüt Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Balkonuk Center Zümrüt Salonu

Balkonuk Center Zümrüt Salonu Hakkında

Hayallerinizdeki düğüne sahip olabileceğiniz Balkonuk Center Zümrüt Salon’da kaliteli hizmet garantisi veriyoruz. Bunu sağlamak için enerjik, yetenekli, güler yüzlü ve profesyonel bir ekibimiz var.

Peki, size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Salonumuz kolonsuz ve geniş olmak üzere şık bir şekilde dekore edilmiştir. Yemekli düzende oturma şekli ile 600, konferans düzeni ile 1200 ve konser düzeni ile 2000 kişilik kapasiteye sahip. Nişan, iş toplantıları ve sünnet düğünü gibi pek çok daveti salonumuzda düzenleyebilirsiniz. Organize etmek istediğiniz davet için katılacak misafir sayısına göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Ardından, istediğiniz konsepte uygun renk ve aksesuar kullanarak salonumuzu dizayn ediyoruz. Misafirleriniz ile davetiniz boyunca rahatlıkla dans edip eğlenebileceğiniz geniş bir pistimiz mevcut. Üstelik salonumuzda kaliteli ışık ve ses sistemi de bulunuyor. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız menü seçeneklerimizden faydalanmak ve bu leziz yemekleri tatmak için önceden bizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece, damak zevkinize uygun davetinize özel bir menüyü beraber oluşturabiliriz. Balkonuk Center’da toplamda 4 salon bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra çocuk oyun odası ve bebek bakım odası işletmemizin diğer bölümlerini oluşturuyor. Eğer, özel aracınız ile Balkonuk Center’a gelmeyi düşünüyorsanız açık otoparkımızın olduğunu ve rahatça ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Hijyen koşullarına oldukça önem veren işletmemiz temizlik konusundaki şüphelerinizi de ortadan kaldırıyor. Ekibimizin tüm çalışanları titiz ve özenli olduğu için bunu sağlamamıza yardımcı oluyor.

Düğününüzü Zümrüt Salon’da gerçekleştirmek ve sunduğumuz tüm bu imkânlardan yararlanmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Balkonuk Center Balıkesir iletişimini kolayca sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz.

Balkonuk Center Zümrüt Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Balkonuk Center Zümrüt Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Balkonuk Center Zümrüt Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Balkonuk Center Zümrüt Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Balkonuk Center Zümrüt Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Balkonuk Center Zümrüt Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Balkonuk Center Zümrüt Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.