Şehri Yar*

Şehri Yar
Şehri Yar Steak House, Aydın ili merkezinde bulunan şık bir restauranttır. Özel gün ve gecelerinizde, düğün, nişan, doğum günü ve tüm diğer organizasyonlarınızda ev sahipli yapan güzide bir mekândır. Restaurantın hafta sonu ve hafta içi yemekli fiyatı kişi başı 30 TL ile 50 TL aralığındadır. Restaurantta olacak organizasyonlarda kötü hava koşullarından etkilenmeyeceğiniz şekilde açık ve kapalı alanları mevcuttur. Mekânın diğer özellikleri arasında bahçesinin olması, balkonunun olması, çim alanının olması, kolonsuz salonu, şehir merkezinde olması, yüksek tavana sahip olması sayılabilir. Restaurant, kır manzaralı, bahçe manzaralı ve doğa manzaralıdır. Yemekli kişi kapasitesi 1,000 kişi ile 2,000 kişi aralığındadır. Otopark araç kapasitesi ise 100 ile 150 araç aralığındadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
H&K Hatice & Kazım Düğün Tarihi: 22/04/2018

Şehriyar düğün salonunda 22 Nisanda düğünümüzü gerçekleştirdik. Düğün öncesinde Erçin Bey ve Ebru Hanım fazlasıyla ilgiliydi ve çok yardımcı oldular. Düğün esnasında bile meydana gelen aksilikleri onlar sayesinde kolaylıkla halledebildik. Düğün salonu olsun orkestra olsun hepsi çok güzeldi. Hem iç hem de dış mekan opsiyonu sunması çok avantajlı. Aydın ilinde bulunan en iyi düğün salonlarından biri. Her şey için teşekkür ediyoruz kendilerine.

KE KEMAL Düğün Tarihi: 09/09/2017

9 Eylül 2017Cumartesi günü oğlumun yemek organizasyonlu düğününü Şehr-i Yar Kır Düğün Bahçesinde gerçekleştirdik.Yerleşimdüzeni insanların birbirini sıkıştırmayacak şekilde ayarlanmıştı.Yemekler çok lezzetli ve doyurucu idi.serviste hiç bi raksaklık olmadan herkesin maasına anında yemeklerin geldiğini sonradan gelenlerin bile hemen yerlerine yerleştirildiğini gördüm.Orkestrasıda herkesi eğlendirdi.isteklerini kırmadı.Düğün yapacak tüm dostlarıma gönülrahatlığıyla şehr-iyar kır düğün bahçesinitavsiye ederim.Mekan sahibi Erçin TEMURAYAK' A DA TEŞEKKÜR EDERİM.KEMALEMEKSİZ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SINIF ÖĞRETMENİ.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Şehri Yar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şehri Yar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap