Gaziantep Pastanesi

0

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

500

Maks. Dilim Sayısı

5 TL'den az

Min. Dilim Fiyatı

Merkez, Malatya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 5 TL'den az
  • Maksimum Dilim Sayısı 500
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Cupcake
  • Şeker Büfesi
  • Pasta Büfesi
  • Özel Tasarım

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Fındıksız, Yumurtasız, Laktozsuz, Diyabet
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Gerçek pasta

Hakkında

1965 yılından beri eşsiz tatları bir araya getirerek düğün pastalarınızı hazırlıyoruz. Dedelerimizden devraldığımız işi severek yapıyor, Malatya’da farklı şubelerde Gaziantep Pastanesi markasını ilk günkü lezzetiyle devam ettiriyoruz. En özel günlerinizde ağzınızı tatlandıracak lezzetleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Belirtmek isteriz ki tatlılarımızı hazırlarken aşçılarımızın özel tariflerini kullanıyoruz. Böylece Gaziantep Pastanesi Malatya’da sevginizi ve beğeninizi kazanarak sunduğu lezzetler, güler yüzlü hizmet anlayışı ile rakiplerinin arasında ilk sıralarda yerini alıyor! Çünkü kaliteden ödün vermeksizin birbirinden özel tatlar hazırlıyoruz ve yıllar geçse de aynı lezzeti bulma imkânı sağlıyoruz. Marka güvenilirliğimizden de haberdar olduğunuzu biliyoruz! Bu yüzden 3 farklı şubemizde de aynı özen ve titizlikle hizmet veriyoruz. Mutfağımızdaki temizlik ve hijyen koşullarınıza uygunluktan da bahsetmeden geçmeyelim… Sağlığınızı düşünen ve sizin için en iyiyi yapan “Temelli”, “Merkez” ve “Fahri Kayahan” şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Düğün pastaları ile ilgili bu sayfa üzerindeki bilgilerden de yararlanabilirsiniz. Çok katlı bir düğün pastası için içerisinde olmasını tercih ettiğiniz lezzetleri önceden belirtmelisiniz. Kutlamalarını için tamamen sizin damak zevkinize uygun tatlarla şık bir pasta hazırlamak istiyoruz! Kremasından kekine, şeker hamurundan süslemesine tam anlamıyla özel bir sunum yapıyoruz.

Üstelik yalnızca düğün pastası hazırlamakla da kalmıyoruz! Konuklarınıza sunacağınız kuru pasta ve ikramlar konusunda da hizmetinizdeyiz… Kız istemeye giderken de mutlaka şubelerimizden birine uğramalısınız! Tüllerle süslediğimiz nişan, söz çikolatasıyla özel gününüzde tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Gelin ve damat bohçası götürürken de sevdiklerinize baklava tepsisi götürmeyi ihmal etmeyin deriz!

Siz de Malatya Gaziantep Pastanesi iletişimini sağlayarak özel olarak hazırladığımız ürünlerimizden almak isterseniz, acele edin! Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Murat Dağlı

  • Adres: Sıtmapınarı Zapçıoğlu Cad. No: 3 Merkez/ Malatya

Gaziantep Pastanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!