Emelce Butik Pasta

E-posta Gönder

0850 532 9540

Emelce Butik Pasta

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Hakkında

Emelce Butik Pasta isimli markamızla özel günlerinizi tatlandıracak hizmetler sunuyoruz. Mutlu anlarınızda düşlediğiniz gibi bir pasta ile kutlama yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Klasik ya da sıra dışı pek çok pasta modelini sizin için hazırlıyoruz. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatmanız yeterli. Pastanızın tasarımından kullanılacak iç malzemesine kadar tüm detaylarda fikrinizi alıyoruz. Kocaeli butik pastacıları arasında yer alıyor, pek çok ilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yıllar ilerledikçe edindiğimiz tecrübemiz ve el becerilerimiz çoğaldı. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok farklı lezzeti çiftlerimizle buluşturmayı başardık. Şeker hamurundan göz alıcı pastalar yaptık. Dilerseniz sizin de özel günleriniz için hizmet sunabiliriz. Düğün pastanızı yapmadan önce sizinle ön görüşme sağlıyoruz. Nasıl bir pasta istediğinizi, düğün konseptinizi, kullanılacak malzemeleri ve pastanın kaç kişilik olacağını konuşuyoruz. Aklınızda bir model ya da fikir varsa bize rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Eğer kararsızsanız daha önceki çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Amacımız hem tadını hem de görüntüsünü beğendiğiniz bir pastanızın olması.

Beyaz çikolatalı, karamelli, krokanlı, vanilyalı, dondurmalı, çilekli ya da farklı meyvelerden oluşan bir pastayı düğününüz için seçebilirsiniz. Pasta tercihinde damak zevkiniz kadar önemli olan bir diğer detay ise düğün konseptiniz. Örneğin düğününüz kır düğünüyse çiçekli, kalpli ve romantik motifler içeren pastalar çok hoş gözükecektir. Düğünlerin yanı sıra diğer tüm özel davetleriniz için de pasta hizmeti sunuyoruz. Pastaları tabii ki hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Kullandığımız ürünler ve malzemeler günlük oluyor. Her zaman en kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Siz de Kocaeli’de pasta siparişi verecek bir çiftseniz hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Emel Yazıcı

  • Telefon: 0850 532 9540

  • Adres: İzmit/ Kocaeli

Emelce Butik Pasta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!