Rococo Cakes

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!



Önerilen Firmalar

Yeni Damla
15 4

Sarıyer

Yeni Damla

Bir düğün seremonisinde ne ikram ederseniz edin son noktayı düğün pastanız ...

Guis Pasta
1

Bahçelievler

Guis Pasta

Kahvaltı çeşitleri, poğaça çeşitleri, börek çeşitleri, omlet çeşitleri, tos...

Mutlu Kekler
9

Sarıyer

Mutlu Kekler

2010 yılında; Ece Akyıldız ve Onur Yağcı öncülüğünde kurulan Mutlukekler; f...

Hakkında

Butik pastacılığa farklı bir yaklaşım: Rococo.

Rococo, kurucusu Claudia Roditi Talu'nun moda ve tasarım geçmişini yansıtan stiliyle butik pasta üretimine yeni bir soluk getiriyor.

Butik pasta üretiminde "tasarım" yaklaşımını benimseyen Rococo, pastacılık ve moda tasarımı eğitimi alan Claudia Roditi Talu tarafından kuruldu. Adını dekoratif sanatların zirvesi sayılan dönemden alan Rococo, bu dönemin eserlerinde görülen renkli ve neşeli stilin yanı sıra, yetenek ve ustalık gerektiren işçilik gibi özellikleri de ürünlerine yansıtıyor.

Rococo'nun ürün gamı özel gün ve düğün pastaları, cupcakeler, atıştırmalık yiyecekler ve el yapımı trüf çikolata çeşitlerini içeriyor. Claudia Roditi Talu ayrıca, davet, toplanti, baby shower gibi özel günler için sipariş edilen yiyeceklerin sunulacağı masaların tasarımını da gerçekleştiriyor. Böylece hem yiyecekler hem de sunum ritüelinin tamamı, kişiye ve o güne özel olarak tasarlanmış oluyor.

Pasta tasarlamanın moda tasarımına çok benzediğini düşünen Claudia Roditi Talu, "Bir davet icin hazırlayacağım lezzetleri olusturmadan once, zihnimde benden istenilen konsepte uygun bir sahne canlandiriyorum. Renkleri, biçimleri ve kokuları hayal edip malzemeleri karıştırmak, giysi tasarlarken modacıların yaşadığı sürece benziyor. İnsanlara, duyularına bu kadar çok hitap eden başka ne sunulabilir?" diyor. Rococo'da hazırlanan her yiyeceğin malzeme seçiminden sunumuna kadar her aşamasını tasarlamanın ürünlerini benzersiz kıldığını sözlerine ekleyen Talu, Rococo'nun en büyük farkının "müşterilerine yaşattığı deneyim" olduğunu ifade ediyor.

İletişim

Claudia Roditi Talu

  • Adres: Cevdet Paşa Cad. Engin Konak Apt. No:23, Bahçekatı Bebek/Istanbul

Rococo Cakes Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.