Rococo Cakes

E-posta Gönder

0850 241 1773

Düğün Pastası

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, isteklerine uygun 5 pastacıdan ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Melita
6

Şişli

Melita

Melita aşk tadında lezzetlerle Mecidiyeköy ve Nişantaşı mağazalarında, konu...

Kutlama Ağacı
2

Diğer

Kutlama Ağacı

Tüm kutlamalarınızda a'dan z'ye her şeyi sizin için düşünüyor, sizin için v...

Khalkedon Patisserie
23

Kadıköy

Khalkedon Patisserie

Khalkedon Patisserie Dünyaca ünlü Le Cordon Bleu Institute pasta şefliği eğ...

Hakkında

Butik pastacılığa farklı bir yaklaşım: Rococo.

Rococo, kurucusu Claudia Roditi Talu'nun moda ve tasarım geçmişini yansıtan stiliyle butik pasta üretimine yeni bir soluk getiriyor.

Butik pasta üretiminde "tasarım" yaklaşımını benimseyen Rococo, pastacılık ve moda tasarımı eğitimi alan Claudia Roditi Talu tarafından kuruldu. Adını dekoratif sanatların zirvesi sayılan dönemden alan Rococo, bu dönemin eserlerinde görülen renkli ve neşeli stilin yanı sıra, yetenek ve ustalık gerektiren işçilik gibi özellikleri de ürünlerine yansıtıyor.

Rococo'nun ürün gamı özel gün ve düğün pastaları, cupcakeler, atıştırmalık yiyecekler ve el yapımı trüf çikolata çeşitlerini içeriyor. Claudia Roditi Talu ayrıca, davet, toplanti, baby shower gibi özel günler için sipariş edilen yiyeceklerin sunulacağı masaların tasarımını da gerçekleştiriyor. Böylece hem yiyecekler hem de sunum ritüelinin tamamı, kişiye ve o güne özel olarak tasarlanmış oluyor.

Pasta tasarlamanın moda tasarımına çok benzediğini düşünen Claudia Roditi Talu, "Bir davet icin hazırlayacağım lezzetleri olusturmadan once, zihnimde benden istenilen konsepte uygun bir sahne canlandiriyorum. Renkleri, biçimleri ve kokuları hayal edip malzemeleri karıştırmak, giysi tasarlarken modacıların yaşadığı sürece benziyor. İnsanlara, duyularına bu kadar çok hitap eden başka ne sunulabilir?" diyor. Rococo'da hazırlanan her yiyeceğin malzeme seçiminden sunumuna kadar her aşamasını tasarlamanın ürünlerini benzersiz kıldığını sözlerine ekleyen Talu, Rococo'nun en büyük farkının "müşterilerine yaşattığı deneyim" olduğunu ifade ediyor.

İletişim

Claudia Roditi Talu

  • Telefon: 0850 241 1773

  • Adres: Cevdet Paşa Cad. Engin Konak Apt. No:23, Bahçekatı Bebek/IstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.