Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler*

Ben geçen yıllara kadar Duygu Seber olarak bilinirken bir anda Pöti Pötoş Pötik oldum. Fransız bir şefim vardı. Bana kendin küçüksün ama yaptığın işler kocaman derdi. O yüzden bana Pöti lakabını takmıştı. Pöti Fransızca da küçük demek. Ben de eğer bir gün biryer açarsam adını Pöti koyacağım demiştim .Ve bu sayede Pöti’nin Atölyesini yaratmış olduk….

Üniversitede Heykel okuduktan sonra şunu da yapayım bunu da deneyeyim derken bir anda Bir şefle tanıştım ve tasarım pasta yapmaya başladım. Okuldayken de küçük heykeller yapmaya bayılırdım. Sadece artık kilden heykeller yapmak yerine yenilebilir bir sanat yapıyorum :)
Düşler akademisi Vodafone Türkiye Vakfında bir süreliğine Down sendromlu çocuklara eğitim projesinde yer aldım. Çeşitli pastanelerle iş birliğinde bulundum. Yeri geldi evi kocaman bir atölyeye çevirdim...

2013 yılında Kahve Dünyası şeker hamuru departmanına şef olarak başladım. Tek hayalim kendime küçücük bir atölye açmaktı. 1 sene orada şeflik yaptıktan sonra çok güzel bir fırsat yakaladım.

Heyecanla beklediğim o an geldi! içim kıpır kıpır... İnsanın hayallerinin peşinden gitmesi ve hayallerinin gerçekleştiğini görmesi kadar keyifli bir şey olamaz hayatta... İlk butik pastanemizi Göktürk'de açtık… Bu uzun zorlu yolculuğumda bana hep destek olan, bana inanan ailem ve dostlarım sayesinde yolculuğuma devam ediyorum.

Pöti’nin Atölyesinde her şeyi sevgi ve mutlulukla yaptığımız ürünlerin sizin mutlu günlerinize anlam ve önem katmayı amaçlayan ürünlerle karşınızdayız. Sizin düşüncelerinizi isteklerinizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek benim için inanılmaz bir keyif...

*Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Merhaba, hazırlık sürecinde ne kadar işine yaradık?

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.